Rozgrzewająca herbata z cynamonem, goździkami i pomarańczą

Informacja prasowa
Poznań, 9 listopada 2017 roku
Zrób na przekór jesieni!

Przepis na rozgrzewającą herbatę

Listopad to najtrudniejsza dla naszego samopoczucia pora roku. Jest pochmurne i deszczowo, a temperatura bywa już iście zimowa. Ponadto z drzew spadają kolorowe liści – symbol złotej polskiej jesieni – które do tej pory koloryzowały krajobraz, przez co często nie mamy ochoty wychodzić z domu. Pogoda jednak nie zwalnia nas z codziennych obowiązków. Jak nie dać się jesiennej chandrze i cieszyć się zdrowiem mimo nieprzychylnej aury? Podpowiadają eksperci Ahmad Tea London.
Dni stają się coraz krótsze, stąd wychodząc z pracy najczęściej nie mamy co liczyć na choćby odrobinę słońca –zaczyna zachodzić już o godzinie 16. W taką pogodę dobrze jest mieć sprawdzone sposoby na zachowanie zdrowia – najgorsze, co się nam może teraz przytrafić, to przeziębienie. Jedni stawiają na poprawę odporności poprzez uprawianie sportu, inni wzbogacają swoją dietę w witaminy, a kolejni są przekonani, że pomogą ciepłe ubrania. Dobrym pomysłem na walkę z wychłodzonym organizmem jest picie zaraz po przyjściu do domu gorących naparów z dodatkiem przypraw korzennych, które znane są ze swojej esencjonalnej woni oraz właściwości rozgrzewających. Kubek tak przyprawionej herbaty uratuje nasze zdrowie nawet po długim spacerze w wietrzny i zimny wieczór.

Rozgrzewająca herbata z cynamonem, goździkami i pomarańczą
Składniki:

 Herbata English Afternoon Ahmad Tea London
 1 plaster pomarańczy
 kilka goździków (w zależności od upodobania)
 szczypta cynamonu (lub kawałek kory cynamonu)
 2 łyżeczki miodu
Sposób przygotowania:
Czarną herbatę English Afternoon Ahmad Tea London należy zaparzyć zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Następnie dodać plaster pomarańczy z okrojoną skórką oraz goździki (ich liczba powinna być zależna od tego, jak esencjonalny chcemy otrzymać napar), wsypać szczyptę cynamonu, bądź włożyć kawałek jego kory i posłodzić miodem.
Smacznego!

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.
Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT FOODS- importer, eksporter i producent najwyższej jakości produktów spożywczych – to firma z ponad 25-letnią tradycją. Odkąd powstała w 1991 r., stała się ważnym partnerem handlowym dla polskich i zagranicznych firm. Dynamiczny rozwój i przemyślana polityka firmy sprawiły, że zaufali nam znani i cenieni światowi producenci artykułów spożywczych, z którymi współpracujemy na zasadach wyłączności.
Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in.: uzyskany wielokrotnie tytuł “Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – “Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.levant.pl

hastagi na stronie:

#rozgrzewająca herbata z cynamonem goździkami pomarańczą

Authors
Top