Do Polski zbliża się najgorętszy okres w roku – karnawał

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, 12 grudnia 2019 r.

POCZUJ SMAK KARAIBSKIEJ PRZYGODY
Z CAPTAIN JACK

Do Polski zbliża się najgorętszy okres w roku – karnawał pod banderą Captain Jack! Wszyscy śmiałkowie będą mieli szansę powalczyć o imprezowe wyjazdy na karaibskie wyspy. Rusza bowiem druga edycja karnawałowej promocji, w której topowi influencerzy zachęcą do podjęcia imprezowych wyzwań!

Sezon na imprezy z Captain Jack nigdy się nie kończy. Po jesiennym launchu nowego wariantu smakowego Captain Jack Pirate Orange i inauguracji sezonu imprez akademickich, przychodzi czas na najgorętszy (choć zimowy) okres w roku – czas karnawału i pirackiej przygody! Już 27 grudnia rusza kampania, w trakcie której przez kolejnych osiem tygodni do zdobycia będą imprezowe wyjazdy na Karaiby – Kubę lub Dominikanę, Instaxy Mini oraz zestawy piw dla całej ekipy na karnawałowe domówki.

– Czas, by po raz kolejny opuścić bezpieczny port i wyruszyć ku przygodzie. Przewodzić jej będzie nie kto inny jak Captain Jack! W tym roku znów zbiera załogę pełną ciekawych świata ludzi i rusza na imprezowy podbój karaibskich wysp. Kto z nas nie marzy o rajskich plażach, gdy w Polsce panuje zima? – mówi Izabela Ciupińska, brand manager marki. – Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i strony captainjackbeer.pl, gdzie szykujemy sporo karnawałowych niespodzianek! – dodaje.

Promocyjne butelki Captain Jack i Captain Jack Pirate Orange są już dostępne w sklepach w całej Polsce. Aktywacja potrwa od 27 grudnia 2019 do 23 lutego 2020. Promocji towarzyszyć będzie zintegrowana kampania, która obejmie spot telewizyjny, billboardy, działania
w digitalu i social mediach, PR oraz wyróżnialne materiały budujące widoczność marki
w punktach sprzedaży. W imprezowy świat Captain Jacka wprowadzi nas Suchar Codzienny, a do ekipy dołączą m.in. W.E.N.A. i Agatycze oraz Honorata Skarbek, przekazując
w transmisjach live zadania konkursowe. Będzie się działo!

Otwieramy zimowy sezon pirackich imprez. Nabierzcie więc wiatru w żagle i cała naprzód – kierunek Karaiby!

***

Do redaktora:

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,3% (dane GUS, 2018). Firma zatrudnia ponad 2700 osób w swoich browarach i oddziałach w całej Polsce.

Jako firma odpowiedzialna społecznie Kompania Piwowarska troszczy się o ludzi i środowisko. Realizując strategię zrównoważonego rozwoju, promuje odpowiedzialność i umiar w spożywaniu alkoholu, szkoli sprzedawców, oszczędza wodę i energię, wspiera rozwój swoich partnerów biznesowych i angażuje się w wolontariat. KP jest dumnym sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia – 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich KP warzy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Redd’sa, a także kolekcję specjalności Książęcego. W ofercie KP znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell (ikona czeskiego piwa) i Kozel (najczęściej wybierane przez Czechów piwo) a także piwa bezalkoholowe sygnowane marką Lech Free 0.0% oraz warzone napoje botaniczne B-life Botanicals, będące połączeniem piwa bezalkoholowego 0.0% oraz lemoniad, powstałych z wody i naturalnych wyciągów oraz aromatów roślinnych z ziół i owoców.

Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów – to wszystko sprawia, że warzone w KP piwa są cenione w Polsce i za granicą.

15 lat temu firma umożliwiła zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych, gdzie można na żywo zobaczyć, jak warzone jest piwo, i poznać historię piwowarstwa w tutejszym Muzeum. Wizyty w browarze można rezerwować przez stronę https://browarytyskie.pl

Więcej informacji o działalności i produktach Kompanii Piwowarskiej można znaleźć na stronie: www.kp.pl, na profilu Facebook firmy: https://www.facebook.com/kompaniapiwowarska oraz na portalu społecznościowym LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/kompania-piwowarska

Kompania Piwowarska jest częścią Asahi Breweries Europe Group (ABEG), należącej do japońskiej grupy Asahi.

Authors
Top