Rozrywka

CROCO COCO – ekologiczny mus z jabłka, mango i kokosa

CROCO COCO – ekologiczny mus z jabłka, mango i kokosa
Wrocław, 10.02.2020 INFORMACJA PRASOWA MARKA: HOLLE ASORTYMENT: CROCO COCO – ekologiczny mus z jabłka, mango i kokosa – NOWOŚĆ! BIO nowość Holle – CROCO COCO

Wrocław, 10.02.2020
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: HOLLE
ASORTYMENT: CROCO COCO – ekologiczny mus z jabłka, mango i kokosa – NOWOŚĆ!
BIO nowość Holle – CROCO COCO – nowy mus owocowy z kokosem
dla dzieci od 8. miesiąca życia

Nowy ekologiczny mus w ofercie marki HOLLE – tym razem gamę produktową zasilił Kokosowy Krokodyl – naturalnie słodki, bajecznie smaczny i aromatyczny BIO mus owocowy z jabłka, mango i kokosa.
BIO CROCO COCO marki Holle to nowy, pełen naturalnej słodyczy mus idealny dla dzieci już od 8 miesiąca życia oraz dla dorosłych, stawiających na ekologiczne w pełni naturalne produkty o sprawdzonym bezpiecznym składzie, bez dodatkowego cukru, zagęstników i sztucznych ulepszaczy. Aksamitny mus CROCO COCO składa się tylko z trzech składników – jabłka, mango i mleczka kokosowego. Wszystkie składniki nowego musu pochodzą z upraw ekologicznych i biodynamicznych, w których proces wzrostu roślin jest dokładnie kontrolowany. CROCO COCO marki Holle posiada certyfikat Demeter, który jest gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu.
Delikatne puree z owoców i kokosa CROCO COCO to aromatyczny, naturalnie słodki i soczysty deser o aksamitnej konsystencji, bez grudek i kawałków, mogących prowadzić do zakrztuszenia się dziecka podczas posiłku. Kokosowy dodatek sprawia, że mus jest oryginalny w smaku, wyjątkowo aromatyczny i smakuje nie tylko maluszkom, ale także dzieciom w każdym wieku oraz osobom dorosłym! Mus jest dostępny w wygodnej saszetce z zakrętką. Idealnie sprawdza się jako wartościowa przekąska w domu, na spacerze czy też w podróży. Poręczna saszetka z powodzeniem mieści się do torebki, kieszeni czy pudełka śniadaniowego czy lunch boxu. Wesołe opakowanie w pastelowych kolorach z przyjaznym zwierzątkiem cieszy dzieci oraz pomaga w rozpoznaniu i wskazaniu ulubionego deseru.

www.holle.pl
Marka: Holle
Pojemność: 90 g
Cena: ok 5 zł
Importer: Victualia Saluber

*Firma Holle została założona w 1933 r. jako producent ekologicznej żywności dla dzieci. Już na samym początku z produkcji wyeliminowane zostały wszystkie konserwanty i środki chemiczne. Siedziba firmy Holle mieści się przy granicy szwajcarsko-niemieckiej. Żywność dla dzieci firmy Holle sprzedawana jest już od 35 lat. Dostępna jest zarówno w Szwajcarii, jak i na terenie Europy w sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i u dostawców ekologicznych. Wszystkie sektory produkcyjne firmy HOLLE uznają najnowsze standardy technologiczne, wymogi i certyfikaty (ISO). Standardy te wdrażane są w procesie przygotowania mleka i dań zbożowych zawierających ziarna pochodzące głównie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, posiadających certyfikat Demeter w zakresie upraw ekologicznych i biologicznych. Zboża wykorzystywane przez Holle rosną na urodzajnych, wolnych od pestycydów i herbicydów ziemiach, które zostały wzbogacone i przygotowane pod kątem upraw ekologicznych. W trosce o dobro dzieci Holle wybiera wyłącznie wyselekcjonowane zboża Demeter a ekologiczne kaszki dla niemowląt firmy Holle są wytwarzane z pełnego ziarna zbóż i przygotowywane w sposób dostosowany do niemowląt. Do dań w słoiczkach firma używa tylko i wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane warzywa, owoce i mięso ekologiczne z upraw ekologicznych lub gospodarstw opatrzonych logo Demeter. Dzięki temu w efekcie otrzymane produkty Holle, są naturalnym składnikiem codziennej diety, dającym zwłaszcza dzieciom i niemowlętom wiele korzyści.

A to już wiesz?  Sposób na jesienne warzywa. Przepisy na dania z dyni i buraków

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy