Dostawa zakupów

Glovo Prime – abonament na dostawy zakupów i jedzenia wprost pod Twoje drzwi już dostępny w Polsce Odebrane

Glovo Prime – abonament na dostawy zakupów i jedzenia wprost pod Twoje drzwi już dostępny w Polsce Odebrane
Warszawa, 2 lipca 2021 Glovo Prime – abonament na dostawy zakupów i jedzenia wprost pod Twoje drzwi już dostępny w Polsce Glovo ogłasza start nowej

Warszawa, 2 lipca 2021

Glovo Prime – abonament na dostawy zakupów i jedzenia wprost pod Twoje drzwi już dostępny w Polsce

Glovo ogłasza start nowej usługi – Glovo Prime. To miesięczny abonament, dzięki któremu użytkownicy mogą korzystać z darmowych dostaw oraz szytych na miarę ofert z ulubionych restauracji czy sklepów partnerskich. Usługa została już wcześniej uruchomiona m.in. na rynku hiszpańskim, od dzisiaj mogą skorzystać z niej także polscy użytkownicy.

W Glovo nieustannie poszukujemy sposobów na poprawę przystępności naszych usług. Dzięki Prime użytkownicy będą mogli otrzymać nieograniczone darmowe dostawy z ponad 5000 sklepów w zamian za niewielką miesięczną opłatę abonamentową. Prime sprawia, że Glovo jest bardziej dostępne i wygodne niż kiedykolwiek wcześniej, a także przybliża nas do bycia codzienną opcją dla naszych użytkowników – mówi Carlos Silvan, menedżer generalny Glovo na Polskę.

Glovo Prime – co zawiera abonament i jak z niego skorzystać?
Glovo Prime to usługa gwarantująca nie tylko nieograniczoną darmową dostawę, ale także wachlarz specjalnych ofert dedykowanych restauracjom oraz sklepom partnerskim. To świetne rozwiązanie dla osób regularnie korzystających z dostaw jedzenia oraz zakupów wprost pod drzwi domu. Skorzystanie z abonamentu jest proste – wystarczy wybrać tę opcję w pasku bocznym aplikacji, opłacić pierwszy miesiąc i… gotowe. Sklepy oraz punkty partnerskie, które objęte są pakietem Glovo Prime, zostały wyróżnione w aplikacji fioletowym znaczkiem.

Komfort na elastycznych warunkach
Z usług abonamentowych Glovo można zrezygnować w dowolnej chwili, bez konieczności dodatkowych formalności, co daje użytkownikom maksymalny komfort korzystania z aplikacji bez zobowiązań. Miesięczna subskrypcja to koszt 12,99zł. Obejmuje dostawy na terenie całej Polski, a lista sklepów i punktów partnerskich zależna jest od lokalizacji użytkownika.

___
O Glovo
Glovo to pionierska aplikacja branży delivery obsługująca wiele kategorii, jedna z wiodących platform dostawczych na świecie. Została założona w Barcelonie w 2015 roku, działa na rynkach w Europie Południowej i EMEA. Aplikacja łączy użytkowników z restauracjami, sieciami spożywczymi, aptekami i sklepami detalicznymi, a także zawiera kategorię „cokolwiek”, która umożliwia użytkownikom zamawianie wszystkiego, co czego potrzebują w danym momencie.

A to już wiesz?  Glovo świętuje drugie urodziny na polskim rynku