Kultura Wiadomości branżowe

LEX Reader ? czytnik ebooków od Wolters Kluwer

Wolters Kluwer, wydawca publikacji prawnych i biznesowych i właściciel księgarni internetowej profinfo.pl, udostępnia bezpłatną aplikację mobilną LEX Reader, czyli funkcjonalny czytnik ebooków i innych dokumentów elektronicznych.LEX Reader to praktyczne rozwiązanie dla preferujących e-czytanie użytkowników tabletów z systemem operacyjnym Android i iOS. Zapewnia przejrzysty i funkcjonalny podział stron przeglądanych lub czytanych dokumentów i książek elektronicznych. Daje możliwość zaznaczania fragmentów tekstu z pomocą zakładek, podświetlania wybranych fragmentów i dodawania do nich notatek, a także możliwość podziału ekranu i porównywania dwóch tekstów. Dzięki aplikacji praca z dokumentami jest łatwa i wygodna.Instalacja aplikacji, logowanie do niej i korzystanie z jej funkcjonalności jest całkowicie bezpłatne. Aktualna wersja aplikacji na tablety jest już dostępna w sklepach Google Play i AppStore. Wkrótce możliwości czytnika zostaną rozszerzone - planowane jest m.in. wprowadzenie aplikacji dedykowanej na komputery stacjonarne oraz dodanie możliwości czytania eCzasopism.Czytnik LEX Reader powstał przede wszystkim z myślą o klientach księgarni

Wolters Kluwer, wydawca publikacji prawnych i biznesowych i właściciel księgarni internetowej profinfo.pl, udostępnia bezpłatną aplikację mobilną LEX Reader, czyli funkcjonalny czytnik ebooków i innych dokumentów elektronicznych.

LEX Reader to praktyczne rozwiązanie dla preferujących e-czytanie użytkowników tabletów z systemem operacyjnym Android i iOS. Zapewnia przejrzysty i funkcjonalny podział stron przeglądanych lub czytanych dokumentów i książek elektronicznych. Daje możliwość zaznaczania fragmentów tekstu z pomocą zakładek, podświetlania wybranych fragmentów i dodawania do nich notatek, a także możliwość podziału ekranu i porównywania dwóch tekstów. Dzięki aplikacji praca z dokumentami jest łatwa i wygodna.

Instalacja aplikacji, logowanie do niej i korzystanie z jej funkcjonalności jest całkowicie bezpłatne. Aktualna wersja aplikacji na tablety jest już dostępna w sklepach Google Play i AppStore. Wkrótce możliwości czytnika zostaną rozszerzone – planowane jest m.in. wprowadzenie aplikacji dedykowanej na komputery stacjonarne oraz dodanie możliwości czytania eCzasopism.

Czytnik LEX Reader powstał przede wszystkim z myślą o klientach księgarni internetowej profinfo.pl. Jej klienci mogą zalogować się do aplikacji z pomocą tych samych danych dostępu, co do księgarni i od razu przeglądać dotychczas zakupione ebooki.  Nowi użytkownicy aplikacji mogą przetestować jej funkcjonalności przeglądając dwa ebooki dostępne teraz bezpłatnie po zainstalowaniu czytnika.  

LEX Reader w App Store ? ściągnij i wypróbuj

LEX Reader w Google Play ? ściągnij i wypróbuj

Więcej informacji na temat aplikacji na www.profinfo.pl/LEXreader


dostarczył infoWire.pl

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył
A to już wiesz?  Najbardziej apetyczne zakątki świata

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy