Żywność

Niezwykła przekąska ? 100% naturalna, puffingowana Wiśnia

Niezwykła przekąska ? 100% naturalna, puffingowana Wiśnia
Wrocław, 5.01.2015 INFORMACJA PRASOWA MARKA: PUFFINS ASORTYMENT: Wiśnia puffingowana Puffins ? ABSOLUTNA HIT W OFERCIE PUFFINS! Niezwykła przekąska ? 100% naturalna, puffingowana Wiśnia Puffins –

Wrocław, 5.01.2015

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: PUFFINS
ASORTYMENT: Wiśnia puffingowana Puffins ? ABSOLUTNA HIT W OFERCIE PUFFINS!

Niezwykła przekąska ? 100% naturalna, puffingowana Wiśnia Puffins – 100% naturalności, smaku, zapachu, wartości odżywczych i witamin świeżej wiśni!

Innowacyjne, 100% NATURALNE WIŚNIE marki Puffins, wprowadzone do oferty marki pod koniec roku i niemalże od razu nagrodzone w ubiegłorocznej edycji konkursu ?Dobry Produkt 2014 ? wybór ekspertów? certyfikatem w kategorii ?Nowy Innowacyjny Produkt?, to obecnie sztandarowa pozycja w portfolio ostrzeszowskiego producenta tych wyjątkowych przekąsek, powstających dzięki puffingowi, czyli unikalnej technologii próżniowego suszenia owoców.

Puffins Wiśnia to wyjątkowo lekka przekąska nowej generacji, uzyskiwana tylko i wyłącznie z wolnych od chemii, dojrzałych, dorodnych owoców wiśni poddawanych puffingowi – unikalnemu procesowi suszenia próżniowego zachodzącego w temperaturze nawet poniżej 30 stopni Celcjusza. Dzięki puffingowi owoce nabierają wyjątkowych cech, których na próżno szukać w owocach suszonych w tradycyjny, konwekcyjny sposób. Spuffingowane wiśnie stają się lekkie, kruche, chrupiące, nie kurczą się jak tradycyjny susz – tylko powiększają nabierając objętości i zachowując swój pierwotny, pełny, okrągły kształt. Puffing intensyfikuje naturalny smak owoców, które stają się słodsze, jeszcze bardziej smaczne, i co najistotniejsze ? dzięki bardzo niskiej temperaturze suszenia – zachowują witaminy i inne bezcenne wartości odżywcze świeżych owoców! Warto przy tym pamiętać, że wiśnie kryją w sobie całe mnóstwo pożytecznych składników ? z organicznymi kwasami owocowymi czy pektynami na czele, ponadto zaś są źródłem potasu, żelaza, manganu, jodu, witamin C i K czy kwasu foliowego. W wiśniach znajduje się również sporo cennych i silnych przeciwutleniaczy.

Wiśnie Puffins są w 100% naturalne, nie są traktowane żadną chemią, nie zawierają konserwantów ani żadnych innych ulepszaczy smaku czy wyglądu. Są bardzo lekkie, chrupiące i aromatyczne, można je podgryzać jako wygodną i słodką przekąskę, jak i wykorzystywać jako urozmaicenie porannego musli czy wieczornego deseru.

A to już wiesz?  Sekretny świat rumianku

Wiśnie Puffins zamknięte zostały w charakterystyczny dla marki, biodegradowalny kartonik, w którym znajduje się specjalne wycięcie, pozwalające podejrzeć, co kryje się w środku.

www.puffins.co

*MicroFood to polska, rodzinna firma z Ostrzeszowa, która postawiła stworzyć przekąskę w 100% naturalną, a zarazem pozwalającą na słodką chwilę przyjemności bez wyrzutów sumienia . W ten sposób powstały Puffins ? absolutnie oryginalne, niekonwencjonalne i jednocześnie w 100% naturalne – chrupiące owoce w zaskakująco nowej, lekkiej formie. Jest to możliwe dzięki unikatowej na skalę światową technologii suszenia owoców metodą próżniową. Suszenie próżniowe to suszenie w podciśnieniu. Dzięki zastosowaniu podciśnienia intensywne parowanie zachodzi nawet w niskich temperaturach. W podciśnieniu temperatura wrzenia wody znacznie opada (nawet do 33°C). Suszenie próżniowe pozwala na otrzymanie produktu o bardzo wysokiej jakości. Walory odżywcze i smakowe są nieporównywalnie wyższe od otrzymywanych w suszeniu tradycyjnym.

Czy suszone owoce mogą nas jednak jeszcze czymś zaskoczyć?

Okazuje się, że tak ? co więcej, jak pokazują przekąski marki Puffins, mogą wręcz zrewolucjonizować nasze dotychczasowe myślenie o zdrowym podgryzaniu, podjadaniu i przegryzaniu. Puffins powstają dzięki unikatowej technologii suszenia próżniowego nazwanego puffing, stworzonego i opatentowanego przez ich producenta, firmę MicroFood. W ten sposób przekąski zachowują naturalną słodycz dojrzałych owoców i ich wartości odżywcze, co więcej ? swoim kształtem również przypominają te prawdziwe, z drzew i krzewów!

Marka: Puffins

Producent: MicroFood

Pojemność: 40 g

Cena: ok. 9,99 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy