Żywność

Pierniki- gwiazdki nadziewane soczystym wypełnieniem wiśniowym

Pierniki- gwiazdki nadziewane soczystym wypełnieniem wiśniowym
Wrocław, 9.11.2015 INFORMACJA PRASOWA MARKA: LAMBERTZ ASORTYMENT: Nowość ! Pierniki- gwiazdki nadziewane soczystym wypełnieniem wiśniowym z nutą rumu – 200g lub wypełnieniem porzeczkowym Nowość! Mięciutkie,

Wrocław, 9.11.2015
INFORMACJA PRASOWA

MARKA: LAMBERTZ
ASORTYMENT: Nowość ! Pierniki- gwiazdki nadziewane soczystym wypełnieniem wiśniowym z nutą rumu – 200g lub wypełnieniem porzeczkowym

Nowość! Mięciutkie, puszyste pierniczki gwiazdki w prawdziwej czekoladzie wypełnione soczyście owocowym nadzieniem porzeczkowym lub uwodzącym nadzieniem wiśniowym z nutą rumu. Piernikowy luksus dla podniebienia proponuje LAMERTZ !

Lambertz to wiodący producent pieczywa cukierniczego w Niemczech – i jeden z największych na świecie. Od prawie 330 lat firma konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o ponadczasową triadę – Tradycję, Aktywność i Innowacyjność. W portfolio marki Lambertz, obok klasycznych i najbardziej znanych wyrobów cukierniczych – pierników i kruchych ciasteczek, znajduje się również szeroka gama produktów sezonowych i okolicznościowych, świetnie spełniających rolę ekskluzywnych upominków. To jednak wspomniane pierniki, już od 1820 r., są największą dumą firmy, będącej wiodącym producentem pieczywa cukierniczego w Niemczech.
Aromatyczną, pyszną nowością w ofercie Lambertz są dwa rodzaje puszystych Pierniczków gwiazdek z orzeźwiająco kwaskowym nadzieniem porzeczkowym oraz z uwodzącym zmysły nadzieniem wiśniowym z nutą rumu. Mięciutkie pierniczki w fantazyjnym kształcie gwiazdek niemal same rozpływają się w ustach, a wypełniające je po brzegi, soczyste nadzienie o smaku porzeczki lub zniewalającej wiśni z rumem, doskonale uzupełnia podstawowe, korzenne nuty ciasta piernikowego. Piernikowe gwiazdki oblane są grubą, chrupiącą warstwą prawdziwej, ciemnej czekolady, tworząc tym samym doskonałe zestawienie smaków pieszczących podniebienie nie tylko od święta.
Pierniki-gwiazdki marki Lambertz Z powodzeniem wypełnią rolę pysznego, aromatycznego upominku lub słodkiego uzupełnienia świątecznego prezentu. Pięknie zaprezentują się na świątecznym stole lub podczas każdego spotkania z bliskimi. Fantazyjny kształt, a przede wszystkim niezapomniany smak piernika, z pewnością sprawi radość obdarowanej osobie. Marka Lambertz oferuje Pierniki-gwiazdki z wybranym nadzieniem w opakowaniach o gramaturze 200 g – w sam raz na miłe popołudnie w towarzystwie korzennej, pysznej słodyczy.

Marka: LAMBERTZ
Produkt: Pierniki-gwiazdki z nadzieniem truskawkowym, śliwkowym, wiśniowym z nutą rumu lub porzeczkowym (do wyboru)
Waga: 200g
Cena: 3,49 PLN

A to już wiesz?  Przepis na aromatyczne risotto z kremowym serem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy