Wafle

Piernikowe Wafle Familijne – limitowana nowość na święta

Piernikowe Wafle Familijne – limitowana nowość na święta
Warszawa, 23 listopada 2021 r. Nowość Piernikowe Wafle Familijne – limitowana nowość na święta Duża rodzinna paczka nowych wafli Familijne z kremem o smaku piernikowym

Warszawa, 23 listopada 2021 r.

Nowość
Piernikowe Wafle Familijne
– limitowana nowość na święta

Duża rodzinna paczka nowych wafli Familijne z kremem o smaku piernikowym to przekąska w sam raz na świąteczne dni. Idealna do chrupania podczas przygotowań czy rodzinnych spotkań w gronie najbliższych. Piernikowe Familijne są dostępne w ofercie limitowanej od połowy listopada aż do świąt – mus je schrupać… zanim znikną!

Familijne to rynkowy numer jeden i najpopularniejsze wafle w Polsce. Spośród szerokiej oferty 10 smaków, każdy może wybrać swoje ulubione. Teraz do rodziny dołączyła nowość w świątecznej ofercie limitowanej – Familijne o smaku piernikowym.
Chrupiące wafelki przełożone pysznym kremem z charakterystyczną piernikową nutą są dostępne w dużych opakowaniach 450 g, idealnych do dzielnia się bliskimi. W sam raz do podjadania w świąteczne dni, w chwilach przerwy między codziennymi obowiązkami, podczas wieczorów filmowych czy na spotkaniach z przyjaciółmi. Zawsze warto mieć je pod reką, by świąteczny nastrój nas nie opuszczał.
Wafle Familijne o smaku piernikowym będą dostępne w sprzedaży w wybranych sklepach co najmniej do końca grudnia br. w cenie ok. 5,99 zł za opakowania 450 g.

A to już wiesz?  Mama, mamusia, mamunia - Mama to jest bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy