Rozrywka

Przepisy na orzeźwiające herbaty mrożone

Przepisy na orzeźwiające herbaty mrożone
Informacja prasowa Poznań, 10 sierpnia 2017 roku Przepisy na orzeźwiające herbaty mrożone Nadeszły wyczekiwane upały. Kiedy jesteśmy spragnieni mamy ochotę napić się nie tylko czegoś

Informacja prasowa
Poznań, 10 sierpnia 2017 roku

Przepisy na orzeźwiające herbaty mrożone

Nadeszły wyczekiwane upały. Kiedy jesteśmy spragnieni mamy ochotę napić się nie tylko czegoś smacznego, ale przede wszystkim orzeźwiającego. Taka właśnie jest mrożona herbata, którą możemy podawać na różne sposoby, komponując ją z ulubionymi dodatkami. Aby jej skosztować nie musimy udawać się do kawiarni, ponieważ bez trudu możemy przyrządzić ją w domowym zaciszu. Dla spragnionych eksperci Ahmad Tea London przygotowali trzy przepisy na mrożone herbaty.

Eksplozja smaku mango
Składniki:
 1 torebka Mango Magic Ahmad Tea London
 250 ml wody
 3 plastry mango
 50 ml syropu mango
 Garść kostek lodu
 50 ml syropu mango

Sposób przygotowania:
Torebkę herbaty Mango Magic Ahmad Tea London zalewamy gorącą wodą i parzymy przez 3-5 minut, po czym pozostawiamy do ostygnięcia. Następnie dodajemy syrop, plasterki mango oraz kostki lodu. Kolejno dorzucamy plasterki cytryny i limonki, kostki lodu oraz świeżą miętę. Dokładnie mieszamy.

Malinowo – cytrynowy twist
Składniki:
 1 torebki herbaty Green Tea Lemon Vitality Ahmad Tea London
 2 plastry cytryny
 2 plastry limonki
 2 listki świeżej bazylii
 1 łyżka syropu malinowego
 1 łyżka ksylitolu
Sposób przygotowania:
1 torebkę herbaty Green Tea Lemon Vitality Ahmad Tea London zalewamy gorącą wodą i parzymy przez ok. 3 minuty, po czym pozostawiamy do ostygnięcia. Następnie dodajemy sok malinowy, plastry cytryny i limonki oraz ksylitol. Dorzucamy kostki lodu oraz świeżą bazylię. Dokładnie mieszamy.
Pyszne i orzeźwiające na zdrowie!

Więcej informacji na temat Ahmad Tea London, znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea London powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.

A to już wiesz?  3 akcesoria kawowe, które warto mieć

Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl

Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT Foods to firma, która od ponad 25 lat dba o wyjątkowy smak potraw, dostarczając najwyższej jakości produkty spożywcze. To zarówno importer i eksporter, jak i producent aromatycznych herbat, dojrzewających w słońcu owoców w puszkach, czy orientalnych produktów kuchni tysiąca i jednej nocy. Swoją ofertą firma zachęca zarówno pasjonatów gotowania, jak i osoby dopiero rozpoczynające kulinarną przygodę do wyjątkowej podróży po kuchniach świata. Z myślą o klientach powołała także do życia sklep internetowy (www.sklep.smacznego.pl), w którym smakosze odnaleźć mogą wszystkie produkty, które oferuje.
Marki w portfolio LEVANT Foods to między innymi Ahmad Tea London (herbaty oraz napary ziołowe i owocowe), Jasmeen (kuchnia orientalna), Sandra (przetwory owocowe i warzywne), Kühne (sosy, dressingi, octy i warzywa), Sandrini (produkty kuchni śródziemnomorskiej), Adriana i Siblou (ryby i owoce morza), Champion (dodatki do kawy i herbaty). Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdza m.in.: uzyskany ośmiokrotnie tytuł „Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – „Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.levant.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy