Rozrywka

Smaki Sezonu Almette

Smaki Sezonu Almette
Informacja Prasowa Almette Maj 2017 Smaki Sezonu Almette 100% naturalnych składników! 100% przyjemności! Trend „ogrodniczy” z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Na każdym

Informacja Prasowa Almette
Maj 2017

Smaki Sezonu Almette
100% naturalnych składników! 100% przyjemności!

Trend „ogrodniczy” z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Na każdym kroku widać duże zainteresowanie tworzeniem mini ogródków na balkonie, uprawianiem ziół i warzyw na parapetach czy przy domu. Samodzielnie wysiane warzywa, gwarantują nie tylko ogromną satysfakcję, ale także oryginalne walory smakowe. Marka Almette zaprasza na wyjątkową akcję, wpisującą się w modę na przydomowe ogródki. David Gaboriaud spotka się z blogerami w gospodarstwie slow food u Pana Ziółko. Bohaterami spotkań będą warzywne warianty serków Almette, czyli Almette z rzodkiewkami, Almette z pomidorami oraz Almette z ogórkiem i ziołami. Maj, czerwiec i lipiec to idealny czas na korzystanie ze sezonowych warzyw, które również możemy znaleźć w puszystych serkach Almette.

Almette na czele z ambasadorem, mistrzem kulinarnym Davidem Gaboriaud oraz popularnymi blogerami, założy „Ogródek Almette” u Pana Ziółko – kultowego rolnika SLOW FOOD, który z pasją i miłością uprawia wysokiej jakości warzywa. Podczas spotkań w „Ogródku Almette” blogerzy razem z Davidem przygotują dania z „ogródkowych” warzyw, z wykorzystaniem serków Almette.

W maju startuje pierwsza odsłona akcji, w której udział weźmie Michał Stępień z Kotlet.tv oraz Ewa Wojtan, autorka bloga dziecikreatywnie.pl. Maj to czas nowalijek, dlatego jako pierwsza fanom Almette zaprezentuje się chrupiąca rzodkiewka. Sezonowe dania przygotowane razem z Davidem, z wykorzystaniem świeżych warzyw i puszystego serka Almette z pewnością zachęci wielu fanów do przyrządzenia kolorowych, wiosennych dań.

W czerwcu do „Ogródka Almette” zaproszona zostanie blogerka Olga Smile i Kamil Nowak – twórca bloga blogojciec.pl. Wspólnie z Davidem przygotują wyśmienite potrawy ze świeżymi warzywami i głównym bohaterem tego miesiąca – serkiem Almette z ogórkiem i ziołami, który naturalnie inspiruje do kulinarnych eksperymentów.

W pierwszym wakacyjnym miesiącu – lipcu, przyjdzie czas na dojrzewające w słońcu pomidory! W lipcowe dni w „Ogródku Almette” zagości blogerka Agata Jędraszek z bloga Kuchnia Agaty oraz Edyta Kusińska, autora bloga MadameEdith.pl. Blogerki razem z Panem Ziółko będą uprawiać pyszne pomidory i wraz z Davidem przyrządzać wyśmienite dania z serkiem Almette z pomidorami dojrzewającymi w słońcu. Ta przygoda dla wszystkich uczestników z pewnością obfitować będzie w 100% przyjemności i 100% naturalnych składników.

A to już wiesz?  Kuchnia fushion, czyli mix potraw na talerzu

Almette to 100% naturalnych składników i 100% przyjemności. Bez zagęstników, barwników i konserwantów! Puszyste serki dostarczają wyłącznie to co naturalne i pyszne – polskie mleko, świeże, kolorowe warzywa, bogactwo aromatycznych ziół i przypraw.

Almette z ogórkiem i koperkiem – cena rekomendowana: 3,99 zł za opakowanie 150 g
Almette z pomidorami dojrzewającymi w słońcu – cena rekomendowana: 3,99 zł za opakowanie 150 g
Almette z rzodkiewkami – cena rekomendowana: 3,99 zł za opakowanie 150 g

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy