Rozrywka

Uszka z grzybami

Uszka z grzybami
Wrocław, 1.12.2017 INFORMACJA PRASOWA MARKA: JAWO PRODUKT: USZKA Z GRZYBAMI Uszka z grzybami Uszka z grzybami to obowiązkowa potrawa na świątecznym stole. Trudno wyobrazić sobie

Wrocław, 1.12.2017
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: JAWO
PRODUKT: USZKA Z GRZYBAMI

Uszka z grzybami
Uszka z grzybami to obowiązkowa potrawa na świątecznym stole. Trudno wyobrazić sobie wigilijny barszcz bez tych malutkich pierożków o charakterystycznym kształcie, wpisanych na stałe w naszą kulinarną tradycję. To właśnie w czasie świąt uszka smakują najlepiej, choć tak naprawdę można je z powodzeniem serwować jako dodatek do niektórych zup czy składnik wykwintnych zapiekanek lub sałatek przez cały rok.

Własnoręczne przygotowanie doskonałych w smaku i kształcie uszek wcale nie jest takie proste – ważna jest wprawa w lepieniu, właściwa grubość ciasta i odpowiednie doprawienie farszu. Nie da się też ukryć, że proces ich przygotowania jest bardzo czasochłonny. Dla tych, którzy nie maja czasu, chęci lub umiejętności potrzebnych do przygotowania ciasta i farszu oraz misternego formowania uszek, świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych Uszek z grzybami Jawo – z powodzeniem konkurujących z prawdziwymi domowymi uszkami.
Uszka z grzybami Jawo smakują jak domowe. Wypełnione są pysznym, aromatycznym, grzybowym farszem otulonym delikatnym, cienkim ciastem. Bogate nadzienie z pieczarek i grzybów leśnych z dodatkiem cebulki jest intensywne w smaku i doskonale doprawione aromatycznymi przyprawami.

Domowe uszka z grzybami Jawo są sprężyste, syte, nie rozpadają się podczas gotowania i można przyrządzić je w zaledwie 12 minut. Warto dodać, że produkt nie zawiera substancji konserwujących i przygotowywany został w oparciu o sprawdzoną, tradycyjną recepturę. Uszka doskonale uzupełniają domowy barszcz i zupę grzybową. Jest to polski produkt dobrze znany konsumentom, a od tego roku dostępny na rynku w nowych opakowaniach.

Firma: Jawo Sp. z o.o.
Produkt: Uszka z grzybami
Gramatura: 300 g
Cena: ok. 5,25 zł

* Jawo Sp. z o.o. to znany polski producent dań mrożonych przygotowywanych na bazie mąki i ziemniaków. Jawo specjalizuje się w ręcznej produkcji dań mrożonych, m.in. pierogów, knedli, kopytek, klusek, krokietów i naleśników. W ofercie detalicznej Jawo znajduje się kilkadziesiąt pozycji. Misją firmy jest produkowanie smacznej i zdrowej żywności. Produkty Jawo nie zawierają sztucznych konserwantów, tłuszczów roślinnych utwardzonych i przygotowane są według sprawdzonych receptur ze składników najwyższej jakości, pozyskiwanych od renomowanych producentów. Wg badań polskiego rynku spożywczego prowadzonych przez firmę Nielsen Jawo jest w czołówce producentów mających najwyższe udziały rynkowe w kategorii produktów na bazie mąki i ziemniaków. Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w wielu konkursach branżowych.

A to już wiesz?  Kremowa zupa jarzynowa – najlepszy przepis na jesień

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy