Żywienie Żywienie niemowlęcia

Wyjazd z maluchem – niezbędnik mamy

Wyjazd z maluchem – niezbędnik mamy
Warszawa, 17 sierpnia 2015 r. Wyjazd z maluchem – niezbędnik mamy Słoneczna pogoda za oknem zachęca do wspólnego spędzania czasu z rodziną. Obecna pora roku

Warszawa, 17 sierpnia 2015 r.

Wyjazd z maluchem – niezbędnik mamy

Słoneczna pogoda za oknem zachęca do wspólnego spędzania czasu z rodziną. Obecna pora roku to także czas wyjazdów, które mogą być doskonałą okazją do wypoczynku. Aby w pełni cieszyć się z rodzinnego wyjazdu i nie tracić czasu na przygotowanie przekąsek, z pomocą przychodzą marki Gerber, Nestlé oraz Bobo Frut. Bogate portfolio produktów pozwoli mamom na łatwe i szybkie skomponowanie jadłospisu dla swoich pociech.

Wypoczynek na łonie natury to doskonała okazja do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby odpocząć od natłoku codziennych obowiązków i skorzystać z uroków słońca, warto wcześniej zaplanować, co maluchy mogą zjeść podczas wyjazdu. Na rodzinne wypady warto zabrać ze sobą zdrowe i pożywne przekąski, które spełnią oczekiwania dzieci. Doskonałą propozycją mogą być produkty z portfolio marek Gerber, Nestlé oraz Bobo Frut. Zostały one stworzone ze starannie wyselekcjonowanych składników i zgodnie z przepisami prawa nie zawierają substancji konserwujących i barwników. Produkty te zostały opracowane przez specjalistów Nestlé w dziedzinie żywienia najmłodszych.
Owocowe wariacje na wyjazd z dziećmi

Podczas pakowania na rodzinną wyprawę należy pamiętać o czymś do picia. Doskonałą propozycją są soczki i nektary Bobo Frut, zawierające połączenia owoców i warzyw dla dzieci w różnym wieku. Ciekawą propozycją jest Bobo Frut Marchewek 100% Sok marchewka, jabłko, winogrona i dynia po 5. miesiącu życia, będący cennym źródłem witaminy C, która pomaga wspierać układ odpornościowy. Wszystkie soki owocowo warzywne i nektary z portfolio Bobo Frut nie zawierają dodatku cukru (zawierają naturalnie występujące cukry). Inną owocową propozycją może być deserek Gerber Krem z jabłek i suszonych śliwek po 5. miesiącu życia. Połączenie starannie wyselekcjonowanych owoców pozwoli maluchowi na poznanie nowych, ciekawych połączeń smakowych. Starsi smakosze po 1. roku życia mogą docenić egzotyczną kompozycję Gerber DoReMi Deserek do picia jabłko, banan, mango i ananas.

A to już wiesz?  Marka HOCHLAND zwyciężyła w kategorii SERY ŻÓŁTE

Coś ciekawego dla małego brzuszka
W urlopowym menu obok pysznych i zdrowych owoców powinny znaleźć się również ciekawe przekąski. Dobrym rozwiązaniem mogą być kaszki do picia Nestlé. Łączą one w sobie odżywcze właściwości mleka modyfikowanego oraz kaszki. Dzięki płynnej konsystencji zapewniają wyjątkową wygodę użytkowania nawet podczas podróży. Idealnie sprawdzają się jako śniadanie, drugie śniadanie lub jako deserek. Także Nestlé Miśkopty mogą być serwowane najmłodszym na deser. Herbatniczki to źródło 5 witamin, żelaza i wapnia, dzięki czemu staną się wartościowym urozmaiceniem diety najmłodszych po 9. miesiącu życia. Miśkopty sprzyjają także nauce żucia i gryzienia.

• Bobo Frut Marchewkek 100% Sok marchewka, jabłko, winogrona i dynia po 5. miesiącu życia– cena 3,36 zł*/300 ml 300 ml
• Gerber Krem z jabłek i suszonych śliwek po 5. miesiącu – cena 3,14 zł/125 g
• Gerber DoReMi Deserek do picia jabłko, banan, mango i ananas po 1. roku życia
– cena 3,99 zł/200 ml
• NESTLÉ Kaszka do picia mleczno-ryżowa z bananami po. 4. miesiącu – cena 4,60 zł/200 ml
• NESTLÉ Kaszka do picia mleczno-pszenna z herbatnikami po. 6. miesiącu
– cena 4,60 zł/200 ml
• NESTLÉ Kaszka do picia mleczna 8 zbóż z miodem po 6. miesiącu – cena 4,60 zł/200 ml
• NESTLÉ Kaszka do picia mleczno-pszenna z czekoladą po 9. miesiącu
– cena 4,60 zł/200 ml
• NESTLÉ Miśkopty Herbatniczki dla niemowląt po 9. miesiącu – cena 10,99 zł/180 g

* Średnia cena rynkowa w Polsce w okresie marzec-czerwiec 2015 r.

Bobo_Frut_Marchewek_300ml

Gerber_Do_Re_Mi_Deserek_do_picia_jablko_banan_mango_i_ananas_200ml

Gerber_Krem_z_jablek_i_suszonych_sliwek_125g

Nestle_Kaszka_do_picia_mleczna_8_zboz_z_miodem_200ml

Nestle_Kaszka_do_picia_mleczno_pszenna_z_czekolada_180g

Nestle_kaszka_do_picia_mleczno_pszenna_z_herbatnikami_200ml

Nestle_Kaszka_do_picia_mleczno_ryzowa_z_bananami_200ml

Nestle_Miskopty_Herbatniczki_dla_niemowlat_180ml

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy