Kultura Wiadomości branżowe

400 milionów złotych do wzięcia

Przy pomocy kilku kliknięć myszki i odrobinie szczęścia, każdy może stać się milionerem. W dzisiejszym losowaniu Mega Millions do wygrania jest blisko 400 milionów złotych. Taka suma nie była dotychczas dostępna w żadnej krajowej loterii.Kluczem do wygrania w każdej loterii są właściwe numery. Jak pokazują historie graczy, korzystających z serwisu Multilotto.com, szczęśliwe liczby można znaleźć wszędzie. Emma z Nowego Jorku w marcu br. wygrała 2 miliony dolarów skreślając liczby, które znalazła w ciasteczku z wróżbą, dołączonym do obiadu w chińskiej restauracji. Wielu szczęśliwców opowiada, że numery pojawiły się w ich snach, zaraz przed obudzeniem. Równie ciekawe są wspomnienia 86-letniej Mary z Toronto, której przyśniła się sama wygrana i czek na pokaźną sumę, a nie konkretne liczby. Jak się okazuje, skutecznym sposobem na wygraną jest także cierpliwość. Rob z Iowa, przez 20 lat w każdym losowaniu obstawiał te same numery, będące odpowiednikami liter składających się na jego nazwisko. W końcu wytrwałość opłaciła się i szczęście dosięgło również Roba.

Przy pomocy kilku kliknięć myszki i odrobinie szczęścia, każdy może stać się milionerem. W dzisiejszym losowaniu Mega Millions do wygrania jest blisko 400 milionów złotych. Taka suma nie była dotychczas dostępna w żadnej krajowej loterii.

Kluczem do wygrania w każdej loterii są właściwe numery. Jak pokazują historie graczy, korzystających z serwisu Multilotto.com, szczęśliwe liczby można znaleźć wszędzie. Emma z Nowego Jorku w marcu br. wygrała 2 miliony dolarów skreślając liczby, które znalazła w ciasteczku z wróżbą, dołączonym do obiadu w chińskiej restauracji. Wielu szczęśliwców opowiada, że numery pojawiły się w ich snach, zaraz przed obudzeniem. Równie ciekawe są wspomnienia 86-letniej Mary z Toronto, której przyśniła się sama wygrana i czek na pokaźną sumę, a nie konkretne liczby. Jak się okazuje, skutecznym sposobem na wygraną jest także cierpliwość. Rob z Iowa, przez 20 lat w każdym losowaniu obstawiał te same numery, będące odpowiednikami liter składających się na jego nazwisko. W końcu wytrwałość opłaciła się i szczęście dosięgło również Roba. W lutym odebrał wygraną w wysokości miliona dolarów.

Jeśli jednak nie jadasz w chińskich restauracjach, a w Twoich snach nie pojawiają się liczby, możesz skorzystać z kilku porad przygotowanych przez ekspertów serwisu Multilotto.com:

  1. Wybierz mieszankę liczb parzystych i nieparzystych

Kiedy wybierasz swoje ulubione numery, pamiętaj o zachowaniu równowagi pomiędzy liczbami parzystymi i nieparzystymi. Bardzo rzadko zdarza się, że zwycięskie numery składają się tylko z jednej kategorii liczb. Faktycznie taka sytuacja zachodzi tylko w 4% losowań. Najlepszy stosunek to 3 nieparzyste do 2 parzystych lub odwrotnie. Takie kombinacje wypadają w około 70% losowań.

  1. Wysokie ? niskie liczby

Podobnie jak z mieszanką parzystych i nieparzystych numerów, należy pamiętać, że na przykład kupon Powerball składa się z cyfr od 1-59. Dzielą się one na 2 grupy: z niskimi numerami 1-29 i wysokimi numerami 30-59. W 64% dotychczasowych losowań szczęśliwe liczby można było podzielić w stosunku podobnym do parzystych i nieparzystych (3 do 2 lub 2 do 3).

  1. Graj zespołowo lub systemem

Grając grupowo z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami, lub samodzielnie systemowo, znacząco zwiększasz swoje szanse na wygraną. Takie sposoby gry dają więcej możliwych kombinacji wygranych liczb. Może już w kolejnym losowaniu uda się Wam trafić wszystkie numery Mega Millions i wygrać blisko 400 milionów złotych.

A to już wiesz?  Jakie są zalety budowy domów w technologii szkieletowej drewnianej?

 

Portal Multilotto.com zapewnia nieograniczony, natychmiastowy dostęp do największych loterii na świecie, bezpośrednio z komputera i telefonu komórkowego. Od teraz Polacy nie muszą stać w kolejkach w kolekturach. Wystarczy jedynie wejść na stronę www.multilotto.com, zarejestrować się, a następnie kupić los na wybraną loterię. Duża liczba graczy biorących udział w loteriach sprawia, że kumulacje osiągają poziomy dotychczas niedostępne w żadnej polskiej loterii. Jedynie w tym tygodniu odbędzie się sześć losowań z następującymi możliwymi wygranymi:

  • Mega Millions ? 95,6 miliona euro
  • Euro Millions ? 37 milionów euro
  • Euro Jackpot ? 31 milionów euro
  • Powerball ? 29,9 miliona euro
  • La Primitiva ? 6,9 miliona euro
  • Bono Loto ? 1,6 miliona euro


dostarczył infoWire.pl

Źródło Multilotto. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy