Kultura Wiadomości branżowe

Kroniki Powstania Warszawskiego po raz pierwszy na DVD

Sięgnij po album filmowy „Kroniki Powstania Warszawskiego” i poznaj historię niespotykanego w dziejach zrywu niepodległościowego. Pięknie wydana książka oraz dołączone do niej płyty DVD przedstawiają 63 dni powstania – od jego wybuchu aż do ogłoszenia kapitulacji. To pierwszy na polskim rynku zapis kronik wydany na płytach DVD. Patronat medialny nad kolekcją objęło Muzeum Powstania Warszawskiego.Powstanie Warszawskie uznawane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w najnowszej historii Polski. Wydany z okazji 70-lecia Powstania Warszawskiego album filmowy odsłania wszystkie jego oblicza: od początkowej euforii, że w końcu nadeszła chwila, by odpłacić wrogowi za lata prześladowań, radości z pierwszych sukcesów, przez codzienny strach i cierpienie, aż po ogromny żal i rozpacz z powodu klęski oraz poniesionych ofiar.„Kroniki Powstania Warszawskiego” to pierwszy na polskim rynku zapis kronik powstańczych wydany na płytach DVD. Aż 10 godzin oryginalnych nagrań pozwala prześledzić przebieg wydarzeń dzień po dniu i zrozumieć ich ogromny wpływ na kształtowanie się postaw moralnych i patriotycznych kolejnych pokoleń Polaków. Materiały archiwalne poszerzone zostały o

Sięgnij po album filmowy ?Kroniki Powstania Warszawskiego? i poznaj historię niespotykanego w dziejach zrywu niepodległościowego. Pięknie wydana książka oraz dołączone do niej płyty DVD przedstawiają 63 dni powstania ? od jego wybuchu aż do ogłoszenia kapitulacji. To pierwszy na polskim rynku zapis kronik wydany na płytach DVD. Patronat medialny nad kolekcją objęło Muzeum Powstania Warszawskiego.

Powstanie Warszawskie uznawane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w najnowszej historii Polski. Wydany z okazji 70-lecia Powstania Warszawskiego album filmowy odsłania wszystkie jego oblicza: od początkowej euforii, że w końcu nadeszła chwila, by odpłacić wrogowi za lata prześladowań, radości z pierwszych sukcesów, przez codzienny strach i cierpienie, aż po ogromny żal i rozpacz z powodu klęski oraz poniesionych ofiar.

?Kroniki Powstania Warszawskiego? to pierwszy na polskim rynku zapis kronik powstańczych wydany na płytach DVD. Aż 10 godzin oryginalnych nagrań pozwala prześledzić przebieg wydarzeń dzień po dniu i zrozumieć ich ogromny wpływ na kształtowanie się postaw moralnych i patriotycznych kolejnych pokoleń Polaków. Materiały archiwalne poszerzone zostały o relacje naocznych świadków ilustrujące codzienność walczących, los warszawiaków oraz samego miasta. W skład kolekcji wchodzi także książka ukazująca 63 dni powstania dzień po dniu, która zilustrowana została zdjęciami pochodzącymi z archiwów Muzeum Powstania Warszawskiego.

Poczuj atmosferę tamtych dni dzięki ?Kronikom Powstania Warszawskiego?!

Do kupienia:             

?   pod numerem telefonu: 022 519 77 44

?   za pośrednictwem strony internetowej: www.1sierpnia1944.pl

Tytuł: ?Kroniki Powstania Warszawskiego?

Wydawca: MTJ

Współproducent: Fundacja Niepodległości

Dystrybucja: Tarsago Polska       

Cena: 99,96 zł

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Tarsago Polska. Dostarczył
A to już wiesz?  Choinka w starym stylu lub przystrojona z przepychem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy