Rozrywka

Bezglutenowe Krakersy z rozmarynem

Bezglutenowe Krakersy z rozmarynem
INFORMACJA PRASOWA MARKA: 3 PAULY ASORTYMENT: BEZGLUTENOWE KRAKERSY Z ROZMARYNEM – 125 g BEZGLUTENOWE KRAKERSY Z ROZMARYNEM marki 3 PAULY – IDEALNY TOWARZYSZ BEZTROSKIEGO PODJADANIA

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: BEZGLUTENOWE KRAKERSY Z ROZMARYNEM – 125 g

BEZGLUTENOWE KRAKERSY Z ROZMARYNEM marki 3 PAULY – IDEALNY TOWARZYSZ BEZTROSKIEGO PODJADANIA

Produkty marki 3 PAULY, jako artykuły specjalnego przeznaczenia żywieniowego, objęte są najsurowszymi wymaganiami i kontrolami jakościowymi. Oferta firmy obejmuje produkty bezglutenowe, pełnoziarniste, bezlaktozowe, ubogie w fruktozę oraz bogate w błonnik i dedykowana jest osobom dbającym o zdrowia, cierpiącym na alergie i zmagającym się z nietolerancjami pokarmowymi. Bogaty asortyment marki nie omija także segmentu słodkości – najnowsza propozycja marki, Bezglutenowe Krakersy z rozmarynem, z pewnością ucieszy każdego miłośnika śródziemnomorskich smaków.

Bezglutenowe Krakersy z rozmarynem marki 3 PAULY powstały przede wszystkim z myślą o osobach, które musiały (lub też chciały) wyeliminować ze swojej diety gluten. Tradycyjna mąka zastąpiona została mąką z soczewicy i kukurydzy, dzięki czemu powstała smaczna, bezglutenowa przekąska, z wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Krakersy nie zawierają dodatkowych drożdży, jak i jaj, orzechów, soi, łubinu czy sezamu.

Niezwykłe i kruche Bezglutenowe Krakersy z rozmarynem marki 3 PAULY uwodzą zmysły złocisto-rumianym kolorem oraz świeżym zapachem rozmarynu. Szczypta soli morskiej uwypukla ich naturalny smak, a lekko karbowana struktura sprawia, że wszelkie dodatki zostają tam, gdzie ich miejsce.

Bezglutenowe Krakersy z rozmarynem marki 3 PAULY to nie tylko świetna przekąska pomiędzy posiłkami, lecz także obowiązkowy punkt każdego towarzyskiego spotkania. W połączeniu z dipami na bazie twarożku, ziołowym pesto, warzywami czy wytrawnymi dodatkami spełnią oczekiwania osób w każdym wieku.

Osoby z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi muszą nieustannie kontrolować skład wybieranych produktów spożywczych, aby uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z niepożądanymi alergenami. Bezglutenowe Krakersy z rozmarynem marki 3 PAULY są łatwo i szybko rozpoznawalne dzięki specjalnym logotypom, umieszczonym na froncie opakowania. Kolorowe symbole informują o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, zapewniając tym samym szybki dostęp do czytelnych informacji o rodzajach alergenów, celowo wyeliminowanych z procesu produkcji.

A to już wiesz?  Czas na rozgrzewające napoje ze Złotymi Owocami

www.3pauly.pl

Marka: 3 PAULY
Pojemność: 125 g
Cena: 10 zł.
Importer: Victualia Saluber

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy