Kultura Wiadomości branżowe

Choinka w starym stylu lub przystrojona z przepychem

W stylu vintage oraz ozdobione biżuterią – według projektantów głównie takie bombki powinny zawisnąć na tegorocznej choince. Inne niż w ubiegłych latach mają być też kolory oraz wielkość bożonarodzeniowych dekoracji.Choinka to podczas świąt Bożego Narodzenia jeden z najważniejszych przedmiotów w domu. W tym roku powinny na niej zawisnąć bombki stylizowane na stare, przetarte, najlepiej z jakimś fragmentem przerdzewiałego metalu – mówi serwisowi infoWire.pl Magdalena Słodyczka z Silverado. „W trendy wpisują się też bardzo bogate i kolorowe bombki z kryształowymi kamieniami imitującymi fragmenty biżuterii, jak również te z elementami starej gumy, rzeczami z lat 60.” – dodaje projektantka. Powracamy do korzeni – na drzewku można zawiesić rumiane jabłuszka, malowane orzechy, pierniki czy cukierki.W sezonie 2014/2015 w ozdobach świątecznych króluje błękit paryski, który doskonale łączy się z kolorami ziemi: zielenią, brudną czerwienią, brązem, srebrem i platyną. Jeśli decydujemy się na kolor złota, to tylko starego. Odchodzi się od szafirów oraz żółci. Zdecydowanie stawiamy na wzory etniczne, a

W stylu vintage oraz ozdobione biżuterią ? według projektantów głównie takie bombki powinny zawisnąć na tegorocznej choince. Inne niż w ubiegłych latach mają być też kolory oraz wielkość bożonarodzeniowych dekoracji.

Choinka to podczas świąt Bożego Narodzenia jeden z najważniejszych przedmiotów w domu. W tym roku powinny na niej zawisnąć bombki stylizowane na stare, przetarte, najlepiej z jakimś fragmentem przerdzewiałego metalu ? mówi serwisowi infoWire.pl Magdalena Słodyczka z Silverado. ?W trendy wpisują się też bardzo bogate i kolorowe bombki z kryształowymi kamieniami imitującymi fragmenty biżuterii, jak również te z elementami starej gumy, rzeczami z lat 60.? ? dodaje projektantka. Powracamy do korzeni ? na drzewku można zawiesić rumiane jabłuszka, malowane orzechy, pierniki czy cukierki.

W sezonie 2014/2015 w ozdobach świątecznych króluje błękit paryski, który doskonale łączy się z kolorami ziemi: zielenią, brudną czerwienią, brązem, srebrem i platyną. Jeśli decydujemy się na kolor złota, to tylko starego. Odchodzi się od szafirów oraz żółci. Zdecydowanie stawiamy na wzory etniczne, a jeśli chodzi o wielkość bombek, to wybieramy ozdoby małe i średnie.

Ubierając choinkę, pamiętajmy, że jej wygląd to sprawa indywidualna każdego z nas. Trendy są dla branży, ale klienci powinni odkryć swoją atmosferę świąt i to, co im się podoba, bo przecież Boże Narodzenie jest jednym z najważniejszych dni w roku ? twierdzi Magdalena Słodyczka.


dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył
A to już wiesz?  Nestlé nagrodzone Certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy