Żywność

Dorodne, urodziwe, czyste i zdrowe specjały z polskich lasów

Dorodne, urodziwe, czyste i zdrowe specjały z polskich lasów
Wrocław, 6.11.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA: Devaldano ASORTYMENT: Mrożonki z Pomysłem: Ekologiczne PODGRZYBKI MROŻONE W CAŁOŚCI DEVALDANO 250g NOWOŚĆ! Mrożonki z Pomysłem: Ekologiczne PODGRZYBKI MROŻONE W

Wrocław, 6.11.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: Devaldano
ASORTYMENT: Mrożonki z Pomysłem: Ekologiczne PODGRZYBKI MROŻONE W CAŁOŚCI DEVALDANO 250g

NOWOŚĆ! Mrożonki z Pomysłem: Ekologiczne PODGRZYBKI MROŻONE W CAŁOŚCI DEVALDANO ? dorodne, urodziwe, czyste i zdrowe specjały z polskich lasów

W sklepowej ofercie marki Devaldano, znanej ze smakowitych leśnych przetworów, pojawiła się właśnie kolejna nowość z serii Mrożonki z Pomysłem ? Certyfikowane ekologiczne Podgrzybki mrożone w całości. Podgrzybki – Najpopularniejsze owoce polskich lasów zostały zamrożone w całości, tuż po zbiorach, przez co zachowują swój naturalny kształt, kolor, świeżość i wartości odżywcze. Ekologiczne Podgrzybki Devaldano dzięki swojej mrożonej formie są łatwe w przechowywaniu i można je wykorzystywać stopniowo, bez obaw o utratę cennych właściwości. Ekologiczne Podgrzybki mrożone w całości Devaldano nie wymagają oczyszczania, mycia czy rozmrażania ? są gotowe do użycia w każdej chwili, dlatego zawsze warto mieć je pod ręką.

BIO Podgrzybki mrożone Devaldano, pochodzą z najczystszych terenów ekologicznie czystych polskich lasów. Dorodne, zdrowe i urodziwe okazy przetwarzane są z poszanowaniem dla środowiska oraz z wyjątkową starannością, konieczną dla tworzenia produktów najwyższej jakości. Grzyby po zbiorach niezwłocznie trafiają do zakładu, gdzie poddawane są kolejnej selekcji, a następnie ? procesowi oczyszczania. Krótki czas pomiędzy zerwaniem a mrożeniem pozwala na zachowanie maksymalnej świeżości produktu, pełni jego smaku i zapachu, a także zawartych w nim witamin. Dzięki temu mrożone Podgrzybki Devaldano nie tracą swoich właściwości, oraz zachowują naturalną sprężystość, strukturę i wygląd.

Podgrzybki mrożone z pomysłem Devaldano można wykorzystać na wiele sposobów – marynować, smażyć, dusić, gotować czy piec. Są nie tylko wspaniałym składnikiem dań wigilijnych i wielkanocnych, lecz także cennym w wartości odżywcze i smacznym urozmaiceniem codziennego menu. Na opakowaniu produktu znajdują się cztery sprawdzone pomysły ? przepisy, na dania z wykorzystaniem produktu ? np. gulasz leśniczego, lekką zupę podgrzybkową, kapustę z podgrzybkami i podgrzybki w śmietanie.

A to już wiesz?  Specjalizacja kluczem do sukcesu

Zastosowanie:

Gotowanie do smażenia gotowanie na parze do pieczenia

www.devaldano.pl

Marka: Devaldano

Pojemność: 250 g

Sugerowana cena ok. 6,99 zł

*Devaldano to polska marka powołana do życia przez prawdziwych PASJONATÓW NATURY, chcących funkcjonować w zgodzie z jej rytmem oraz dzielić się jej dobrem z innymi. Twórcy Devaldano ukochali sobie przede wszystkim dary lasu, które zbierają z wielką pieczołowitością i tylko z ekologicznie czystych polskich lasów, by następnie konfekcjonować je, tworząc specjały pełne smaku, aromatu i wyjątkowości. Poza suszonymi i mrożonymi darami puszczy, w ofercie marki znaleźć można także smakowite leśne rarytasy w słoiczkach ? w zaskakujących kompozycjach i niebanalnych połączeniach.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy