Żywność

Jazda do szkoły z paczką Grześków

Jazda do szkoły z paczką Grześków
Informacja prasowa Warszawa, 20.08.2018 r. Jazda do szkoły z paczką Grześków! Nowy rok szkolny to dobra okazja, by przypomnieć o idealnych przekąskach do plecaka czy

Informacja prasowa

Warszawa, 20.08.2018 r.
Jazda do szkoły z paczką Grześków!

Nowy rok szkolny to dobra okazja, by przypomnieć o idealnych przekąskach do plecaka czy torby. Oczekiwania dzieci i rodziców doskonale spełniają wafelki Grześki. Z myślą o uczniach marka przygotowała akcję specjalną. W ramach promocji Grześki & paczka Jazda do szkoły oferuje słodkie przekąski w atrakcyjnych cenach.
Sezon jesienny to okres powrotów do szkół i… wzmożonego poszukiwania przekąsek, które sprawdzą się podczas przerw międzylekcyjnych. Od lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się wafelki Grześki, które są dobrym źródłem energii zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nie inaczej będzie w tym roku. Na poszukiwaczy przekąsek czekają wafelki Grześki, Grześki Mega, Grześki Tyci, batony Jeżyki i wafelki Familijne 2GO w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dzieci, a także każdego fana przekąszania między posiłkami. Po raz kolejny przygotowała specjalną ofertę dla dzieci wracających do szkół. Wszystkim uczniom producent kultowych wafelków oferuje słodkie przekąski w atrakcyjnych cenach. Na dodatkowych ekspozycjach z wyróżniającą się grafiką szkolnego autobusu, dostępnych w sklepach, znajdą się wafelki Grześki, batony Jeżyki i wafelki Familijne 2GO.
Promocja potrwa do połowy września.

Marka: Grześki
Produkt: Grześki kakaowe w czekoladzie 36g,
Cena promocyjna: ok. 0,99 zł
Cena regularna: ok. 1,19 zł
Producent: Colian Sp. z o.o.
www.grzeski.pl
[email protected]

A to już wiesz?  Kalerosse™ - nowe warzywo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy