Żywność

Karnawałowe nowości

Karnawałowe nowości
Warszawa, 26 stycznia 2015 Karnawałowe nowości od Cedrob Jedzenie na imprezę, które pojawi się w trakcie karnawałowych zabaw, powinno być smaczne oraz łatwe w przygotowaniu.

Warszawa, 26 stycznia 2015

Karnawałowe nowości od Cedrob

Jedzenie na imprezę, które pojawi się w trakcie karnawałowych zabaw, powinno być smaczne
oraz łatwe w przygotowaniu. Doskonałym rozwiązaniem będzie bufet szwedzki z małymi przekąskami i przystawkami, które dobrze się prezentują i z pewnością każdemu będą smakować. Firma Cedrob przygotowała na ten czas nowe produkty, które doskonale sprawdzą się na domowe spotkania w gronie przyjaciół lub rodziny.

Schab ujazdowski pieczony
Znakomity schab wieprzowy z delikatną warstwą czarnego pieprzu. Produkt wędzony, parzony oraz pieczony. Zadowoli każdego, kto ceni soczysty smak i wyjątkowy aromat. Będzie doskonałym elementem zarówno codziennych posiłków, jak i rodzinnych spotkań. Znakomicie sprawdzi się zarówno na prostych kanapkach, jak i do przystrojenia półmisków na odświętnym stole.
Wyrób zawiera 99% mięsa.
Sugerowana cena detaliczna ? 34,13 zł/kg

Szynka szlachecka pieczona
Jest to najwyższej jakości produkt otrzymany z szynki wieprzowej. Szynka poddana procesowi wędzenia, parzenia oraz pieczenia, dzięki czemu jest niezwykle aromatyczna i , odznacza się charakterystycznym smakiem, delikatnością i soczystością. Będzie doskonałym uzupełnieniem karnawałowych przystawek. Sprawdzi się również jako dodatek do kanapek.
100 g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 101 g szynki wieprzowej.
Sugerowana cena detaliczna ? 32,81 zł/ kg

Szynka wędzarza Jana
Znakomitą karnawałową propozycję stanowi również Szynka wędzarza Jana, pozyskana z wyselekcjonowanych mięśni szynki wieprzowej zrazowej z delikatną warstwą tłuszczu. Poddana procesowi wędzenia, parzenia i pieczenia. Zachwyca delikatnością, kruchością i niezwykle soczystą konsystencją. Znakomita zarówno jako element codziennych posiłków, jak i wykwintnych przyjęć.
100 g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 102 g szynki wieprzowej.
Sugerowana cena detaliczna ? 32,81 zł/ kg

Szynka Wędzarza Jana

Schab ujazdowski

Szynka Szlachecka

A to już wiesz?  Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy