Grzyby Żywność

Aromatyczny Podgrzybek Marynowany

Aromatyczny Podgrzybek Marynowany
MARKA: Devaldano ASORTYMENT: Podgrzybek Marynowany DEVALDANO 280 g Aromatyczny Podgrzybek Marynowany DEVALDANO 280 g ? poczuj prawdziwy smak marynowanych grzybów Marka DEVALDANO oferuje najwyższej jakości

MARKA: Devaldano
ASORTYMENT: Podgrzybek Marynowany DEVALDANO 280 g

Aromatyczny Podgrzybek Marynowany DEVALDANO 280 g ? poczuj prawdziwy smak marynowanych grzybów

Marka DEVALDANO oferuje najwyższej jakości leśne grzyby suszone i mrożone, a także szeroką gamę smakowitych leśnych rarytasów w słoiczkach. Specjalnie na święta Devaldano proponuje MARYNOWANE PODGRZYBKI – absolutny fundament tradycyjnej kuchni polskiej.

Tajemnica wyśmienitego smaku Podgrzybka Marynowanego DEVALDANO tkwi w idealnie skomponowanej marynacie, która dzięki delikatnej słodyczy spaja aromatyczne właściwości grzybowych skarbów z odpowiednio doprawioną, lekko ostrą zalewą octową. Podgrzybki Marynowane Devaldano kuszą smakiem, prawdziwie leśnym aromatem zgrabnym kształtem i bogactwem składników odżywczych.

Podgrzybek Marynowany Devaldano, tak jak i wszystkie produkty marki, pochodzi z najczystszych polskich lasów. Dorodne, zdrowe i urodziwe okazy przetwarzane są z poszanowaniem dla środowiska oraz z wyjątkową starannością, konieczną dla tworzenia produktów najwyższej jakości. Grzyby po zbiorach niezwłocznie trafiają do zakładu, gdzie poddawane są kolejnej selekcji, a następnie ? procesowi oczyszczania. Krótki czas pomiędzy zerwaniem a marynowaniem pozwala na zachowanie maksymalnej świeżości produktu, pełni jego smaku i zapachu. Dzięki temu Podgrzybek Marynowany Devaldano nie traci swoich właściwości, lecz zachowuje naturalną jędrność, sprężystość, strukturę i wygląd.

Podgrzybek MarynowanyPodgrzybek Marynowany Devaldano ma szereg zastosowań. Doskonale sprawdzi się zarówno w świątecznym, karnawałowym jak i w codziennym menu. Idealnie nadaje się do sałatek, koreczków i kanapek, a także jako tradycyjna przystawka, zakąska lub dodatek do dania głównego. Niezwykły smak Marynowanego Podgrzybka Devaldano sprawia, że jest on także niezastąpiony w tradycyjnym, polskim tatarze (wołowym lub śledziowym) lub jako podstawowy składnik sosu tatarskiego.

Zastosowanie:
Do spożycia do kanapek, sałatek, koreczków

www.devaldano.pl

Marka: Devaldano

Pojemność: 280 g brutto (150 g netto)

Sugerowana cena ok. 7 zł

*Devaldano to polska marka powołana do życia przez prawdziwych PASJONATÓW NATURY, chcących funkcjonować w zgodzie z jej rytmem oraz dzielić się jej dobrem z innymi. Twórcy Devaldano ukochali sobie przede wszystkim dary lasu, które zbierają z wielką pieczołowitością i tylko z ekologicznie czystych polskich lasów, by następnie konfekcjonować je, tworząc specjały pełne smaku, aromatu i wyjątkowości. Poza suszonymi i mrożonymi darami puszczy, w ofercie marki znaleźć można także smakowite leśne rarytasy w słoiczkach ? w zaskakujących kompozycjach i niebanalnych połączeniach.

A to już wiesz?  Piersi Kurczaka nadziewane bobem, zawijane w boczku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy