Żywność

Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO

Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO
INFORMACJA PRASOWA 3 PAULY Logo MARKA: 3 PAULY ASORTYMENT: Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO 125 g- NOWOŚĆ Pełnoziarniste Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO marki 3

INFORMACJA PRASOWA

3 PAULY Logo

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO 125 g- NOWOŚĆ

Pełnoziarniste Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO marki 3 PAULY ? zdrowa radość chrupania bez mleka, soi i laktozy

Pełnoziarniste Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO marki 3 PAULY to organiczne herbatniki orkiszowe, przeznaczone głównie dla dzieci i dorosłych zmagających się z nietolerancją laktozy. Talarki 3 PAULY oprócz laktozy nie zawierają też innych alergenów: jaj, orzechów, soi, sezamu czy łubinu. Wszystkie produkty marki 3 PAULY mają specjalne przeznaczenie dietetyczne, wytwarzane są z najwyższej jakości składników niealergizujących, naturalnych, niemodyfikowanych genetycznie. Produkty 3 Pauly przechodzą regularne kontrole, gwarantujące zachowanie najwyższych standardów produkcji, wspaniały smak, bezpieczeństwo stosowania oraz wysokie wartości odżywcze.

Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO to wspaniała propozycja dla dorosłych i dzieci zmagających się z nietolerancja laktozy. Okrągłe, pełnoziarniste ciasteczka produkowane są z bogatej w błonnik mąki orkiszowej, będącej nieodzownym składnikiem zbilansowanej diety oraz zapewniającej prawidłową pracę układu pokarmowego. Wszystkie półprodukty wykorzystane do stworzenia Pirackich talarków BIO pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych, nie znajdziemy w nich także sztucznych konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku. Talarki nie zawierają też alergenów: jaj, orzechów, soi, sezamu czy łubinu oraz ? przede wszystkim ? laktozy. Mogą więc być spożywane przez wszystkich, nietolerujących mleka i produktów mlecznych. Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO 3 PAULY wyróżniają się niezwykłą chrupkością, a także delikatnym, jabłkowym smakiem, wprost uwielbianym przez dzieci.

PIRACKIE TALARKI – bezlaktozowe keksy orkiszowe z pełnego przemiału BIO Keksy bezlaktozowe Pirackie talarki BIO 3 PAULY to wspaniała propozycja zdrowej i zabawnej przekąski dla młodszych i starszych. Można podawać je z dodatkiem musu jabłkowego czy niskosłodzonych konfitur owocowych. Wyglądem ciasteczka przypominają monety z wybitymi na nich nominałami i przy odrobinie wyobraźni świetne sprawdzą się jako element pirackich zabaw lub jako nagroda za prawidłowe wykonanie zadania kapitana statku. Dodatkowo na opakowaniu znajdują się postacie korsarzy, które można wycinać, kolekcjonować i tworzyć wspaniałe pirackie opowieści.

A to już wiesz?  BIO Miechunka poddana procesowi puffingu

Dla wygody rodziców i konsumentów na pudełku umieszczone zostały widoczne oznaczenia zawierające informacje dietetyczne dotyczące wartości odżywczych produktu, jego właściwości i przeznaczenia.

www.3pauly.de

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 125 g

Cena: 9 zł.

Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o ?łagodną dietę? 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

A to już wiesz?  Ocet jabłkowy – eliksir wspomagający odchudzanie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy