Potrawy

Kolejna piekarnia Asprod Drive w Szczecinie umożliwi bezpieczne zakupy tuż przed Świętami

Kolejna piekarnia Asprod Drive w Szczecinie umożliwi bezpieczne zakupy tuż przed Świętami
Pieczywo i inne wyroby piekarnicze to produkty pierwszej potrzeby dla wielu naszych Klientów, zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić kolejny punkt drive-thru właśnie teraz, aby jeszcze więcej mieszkańców Szczecina mogło skorzystać z tej wygodnej

Szczecin, 21 grudnia 2020

Kolejna piekarnia Asprod Drive w Szczecinie umożliwi bezpieczne zakupy tuż przed Świętami

Sklep firmowy drive-thru Asprod już otwarty. To odpowiedź lokalnej piekarni na potrzebę bezkontaktowych zakupów w czasie pandemii, a dla klientów sposób na bezpieczne zaopatrzenie się w świąteczne wypieki.

Sklep w Szczecinie Dąbiu przy ul. Uranowej 2 jest połączeniem znanej już mieszkańcom oferty piekarni-cukierni Asprod z konceptem drive-thru. W nowym punkcie będzie można zrobić zakupy zarówno w tradycyjny sposób, jak i nabyć swoje ulubione pieczywo, słodkości czy przekąski łatwo oraz bezpiecznie, bez wysiadania z samochodu.

W ofercie nowego punktu znajduje się pieczywo, słodkości oraz przekąski w tym także pieczona na miejscu pizza, a także szeroki wybór przysmaków przygotowanych specjalnie na Boże Narodzenie. To już drugi sklep Asprod w tym formacie w stolicy Pomorza Zachodniego. Pierwszy, ulokowany przy ulicy Wrocławskiej 51, cieszy się bardzo dużą popularnością. – Pieczywo i inne wyroby piekarnicze to produkty pierwszej potrzeby dla wielu naszych Klientów, zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić kolejny punkt drive-thru właśnie teraz, aby jeszcze więcej mieszkańców Szczecina mogło skorzystać z tej wygodnej alternatywy. Cały proces zakupowy odbywa się bardzo sprawnie, przy minimalnym kontakcie z obsługą naszego sklepu – mówi Dariusz Bielecki, Prezes Zarządu firmy Asprod. Zakupy w Asprod Drive będzie można zrobić również w tradycyjny sposób. Dla Klientów wydzielone są dodatkowe miejsca parkingowe, a w sezonie letnim przed sklepem ustawiony zostanie ogródek, w którym będzie można odpocząć, zjeść coś czy też napić się kawy.

Bezpieczne zakupy
Możliwość zakupów „po drodze” to kolejna już inicjatywa szczecińskiej piekarni podyktowana potrzebą zapewnienia maksimum bezpieczeństwa w czasie pandemii. Błyskawicznie reagując na zmianę warunków rynkowych, już wiosną Asprod umożliwił klientom zamawianie wyrobów online z odbiorem w jednym ze sklepów firmowych. Rozwiązanie to spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów i funkcjonuje po dziś dzień.
Z inicjatywy piekarni w Szczecinie stanęły również pierwsze w regionie chlebomaty: urządzenia, w których można, bezkontaktowo kupić pieczywo. Chlebomat jest w pełni zautomatyzowany, a płatności za zakupione produkty realizowane są wyłącznie za pośrednictwem kart płatniczych. Codzienne dostawy pieczywa gwarantują świeżość produktów, a foliowe opakowanie zapewnia higienę oraz bezpieczeństwo.

A to już wiesz?  Jak zachęcić dzieci do jedzenia ryb?

Nowa piekarnia
Asortyment Asprod Drive będzie na bieżąco wzbogacony o nowości produktowe, dostępne jedynie w tym sklepie. To wszystko za sprawą lokalizacji – sklep sąsiaduje z nowo otwartą siedzibą piekarni. Finalizacja tej inwestycji, w tak trudnych dla branży czasach, to przede wszystkim świadectwo zaangażowania pracowników oraz popularności piekarni wśród mieszkańców regionu. – Cieszymy się, że możemy nadal rozwijać się lokalnie, w regionie, z którym jesteśmy związani od samego początku – mówi Dariusz Bielecki. W naszej codziennej pracy bazujemy na najlepszych piekarskich tradycjach. Zmieniliśmy lokalizację, w której powstają nasze wypieki, ale nie ich skład oraz proces przygotowywania. Nadal będziemy wyrabiać chleb z najlepszych składników i do każdego z nich wciąż będziemy wkładać wiele serca. Nowa siedziba natomiast stwarza jeszcze lepsze warunki pracy naszym pracownikom i daje nam znacznie więcej możliwości, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

O Asprod:
Piekarnia Asprod od niemal 30 lat zaopatruje w pieczywo mieszkańców Pomorza Zachodniego i okolic. Obecnie posiada ponad 70 sklepów firmowych. Piekarnia oferuje szeroki wybór pieczywa oraz wypieków cukierniczych. Jako jedna z pierwszych piekarni w Polsce wprowadziła chlebomaty: automat do bezdotykowego kupowania pieczywa.

Home


https://www.facebook.com/asprodnaturalnie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy