Rozrywka

Koty wskoczyły na sklepowe półki

Koty wskoczyły na sklepowe półki
Koty wskoczyły na sklepowe półki. Marka Cote sprawia, że zrozumienie charakteru win jest niezwykle proste. Istnieje wiele różnych rodzajów wina, a każde z nich pokazuje

Koty wskoczyły na sklepowe półki. Marka Cote sprawia, że zrozumienie charakteru win jest niezwykle proste.

Istnieje wiele różnych rodzajów wina, a każde z nich pokazuje pełnię swojego smaku i aromatu w innych sytuacjach. Misją marki Cote od Vinex Slaviantsi jest ukazanie, że nie potrzeba eksperckiej znajomości szczepów winogron, aby dobrać idealne wino, które trafi w gusta nasze lub naszych znajomych.
Winem powinien móc się cieszyć każdy z nas, jednak lata tradycji i mnogość wyboru, która towarzyszy historii winiarstwa bardzo często odstrasza i utrudnia podjęcie decyzji. Stojąc przed wyborem często uważamy, że dobór odpowiedniego wina wymaga specjalistycznej wiedzy, a żeby docenić ich smak potrzeba wyjątkowo wrażliwego i wprawionego podniebienia. Rzeczywistość nie jest jednak tak przerażająca jak ją malują i wystarczy odrobina informacji, aby podjąć właściwą decyzję.
Eksploruj smaki z kocimi charakterami
Koci przewodnicy wykreowani przez markę Cote nie wskoczyli na półki sklepowe po to aby psocić, tylko po to, aby pomagać ludziom w eksploracji świata win. Dzięki nim, nie musisz kierować się szczegółowymi i specjalistycznymi informacjami o winie – poznając kocie charaktery, poznajesz naturę i zastosowanie wina. Prosto, szybko i skutecznie.
Każdy kot Cote został „stworzony” z unikalnym charakterem, który ma za zadanie oddać smak i rodzaj wina, które reprezentuje. Choć każdy z opisów jest wyjątkowo zabawny, to w bardzo trafny sposób oddaje naturę reprezentowanego przez siebie trunku. Dzięki tej kociej analogii każdy będzie miau okazję kupić wino, które na pewno spełni oczekiwania i idealnie wkomponuje się w zaplanowaną przez nas okazję.
Rodzina win z pazurem
Szukasz towarzysza, który umili delektowanie się ciszą? Czerwone wino półwytrawne – klasyczny rudzielec – jest wyborem dla Ciebie. Świetnie czuje się w cieple i przy jedzeniu. Chętnie ułoży się obok ciebie wygodnie, dotrzymując towarzystwa i rozkosznie mrucząc uprzyjemniając chwile odprężenia.

A to już wiesz?  Bądź kulinarnie mocny – wyczaruj pysznego burgera i meksykańskie burrito z polskim akcentem

Potrzebujesz imprezowego ducha, który rozkręci imprezę? Białe półsłodkie wino – niebieskooki słodziak – urozmaici każde spotkanie ze znajomymi. Pozwól mu wskoczyć na stół, a ten zrewanżuje się serwując niezapomniane i pełne zabawy psotne chwile. Pamiętaj, aby zapewnić mu odrobinę chłodu, pokaże wtedy na co go stać.
Chcesz zaimponować dziewczynie i spędzić z nią przyjemne chwile? Cote Sweet Papaya – trendsetter, wprawnie pokieruje rozmową i przełamie lody. Wyznacza styl i klasę pokazując swój wyraźny charakter, którego nie da się pomylić z niczym innym. Uważaj, bo zanim się obejrzysz już dawno zdąży zniknąć.
Nie czekaj i wyrusz do sklepu, żeby poznać pozostałe charaktery kocich przewodników. Następnym razem, kiedy staniesz przed ścianą uginającą się od różnego rodzaju trunków, dzięki nowej komunikacji Cote w prosty i przyjemny sposób dowiesz się najważniejszych informacji na temat każdego rodzaju wina Cote. Każdy „kot” stworzony został w jednym celu – by ułatwić wybór odpowiedniego rodzaju
i pokazać, że nie jest to wcale takie trudne jak mogłoby się wydawać.
____________________________________
Więcej na: www.vinex.pl/cote/
Pojemność: 750 ml
Alcohol Vol: 12%
Cena: około 20 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy