Przepisy

Krewetki z arbuzem i melonem z dodatkiem truskawkowego musu

Krewetki z arbuzem i melonem z dodatkiem truskawkowego musu
Arkadiusz Dziakowski – kucharz wrocławskiej Akademii Kulinarnej Whirlpool poleca: KREWETKI Z ARBUZEM I MELONEM Z DODATKIEM MUSU TRUSKAWKOWEGO • Czas przygotowania: 10 minut • Poziom

Arkadiusz Dziakowski – kucharz
wrocławskiej Akademii Kulinarnej
Whirlpool poleca:

KREWETKI Z ARBUZEM
I MELONEM Z DODATKIEM
MUSU TRUSKAWKOWEGO

• Czas przygotowania: 10 minut
• Poziom trudności: łatwości

Składniki (1 porcja):
• 3 krewetki
• 20 g arbuza
• 10 g melona
• 10 g truskawek
• 3 wykałaczki do szaszłyków

Sposób przygotowania:

Truskawki zmiksować na gładki mus. Arbuza i melona pokroić w kosteczkę, a krewetki nabić na patyki do szaszłyków i gotować 2 minuty. Polać arbuza i melona musem truskawkowym i podawać z krewetkami.
Smacznego! 

Więcej przepisów na www.akademiakulinarnawhirlpool.pl
_________________________________________________________________________________
O Akademii Kulinarnej Whirlpool.
Akademia Kulinarna Whirlpool w Warszawie mieści się w awangardowej przestrzeni kulturalno-biurowej na terenie praskiego kompleksu Soho Factory, na ulicy Mińskiej 25. Włoscy gospodarze tego wyjątkowego miejsca – Marco Luca Ghia oraz Emilliano Castagna – zapraszają na swoje wyjątkowe śródziemnomorskie warsztaty. Oferta w dużej mierze bazuje na inspiracjach kuchnią włoską, lecz znajdziemy w niej również spotkania z kucharzami specjalizującymi się w lokalnej kuchni polskiej czy przysmakach z dalekich krajów. Dodatkowy i wyjątkowym elementem są degustacje win prowadzone przez profesjonalnych sommelierów.
Akademia Kulinarna Whirlpool we Wrocławiu. Szefem kuchni jest Justyna Pląskowska – prowadzi warsztaty z zakresu zdrowego żywienia oraz samodzielnego kreowania sztuki kulinarnej. Zachęca dzieci i najbardziej wymagających konsumentów do spożywania naturalnych potraw, pokazując, że pojęcie Slow Food, to przede wszystkim zabawa w towarzystwie witamin i najważniejszych mikroelementów. Oferta wrocławskiej akademii jest niezwykle szeroka. Od kursów dla dorosłych, amatorów i profesjonalistów, przez warsztaty dla dzieci, spotkania integracyjne, urodziny, spotkania autorskie po warsztaty baristyczne oraz sommelierskie.
Akademia Kulinarna Whirlpool dysponuje nowoczesnym zapleczem kuchennym wyposażonym w najwyższej klasy sprzęty do zabudowy marki Whirlpool. Wszystkie urządzenia wyposażone są w 6-ty Zmysł, inteligentną technologię, która zapewnia idealną skuteczność i doskonałe rezultaty. Unikatowe wzornictwo, które idzie w parze z funkcjonalnością obsługi, dopełnia całości i sprawia, że przestrzenie Akademii Kulinarnej Whirlpool posiadają niepowtarzalny wygląd. A goście Akademii czują się tam komfortowo i wracają, by przeżyć nowe przygody kulinarne pod czujnym okiem naszych mistrzów kuchni.

A to już wiesz?  SPAGHETTI Z OWOCAMI MORZA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy