Konsumpcja Wiadomości branżowe

#jedzjablka z Generali

Warszawa, 17 września 2014 r. Grupa Generali Polska, mając na celu pomoc polskim producentom jabłek, przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „#jedzjablka”.Od środy, 17 września przez kolejne dni, Grupa Generali Polska częstuje swoich pracowników owocami z polskich sadów. "#jedzjablka z Generali" jest odpowiedzią na spontaniczną akcję "Jedz Polskie Jabłka", zainicjowaną przez Grzegorza Nawackiego, redaktora Pulsu Biznesu, do której przyłączyło się już wielu Polaków, a także firm oraz reprezentantów świata polityki i biznesu.- „Jabłka zakupione przez Generali pochodzą z rodzimych sadów, z tegorocznych plonów. Mamy nadzieję, że akcja wspierająca polskich sadowników spotka się z ciepłym przyjęciem wśród naszych pracowników.” – mówi Joanna Skoczylas, zastępca rzecznika prasowego Generali. dostarczył infoWire.pl

Warszawa, 17 września 2014 r. Grupa Generali Polska, mając na celu pomoc polskim producentom jabłek, przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji ?#jedzjablka?.

Od środy, 17 września przez kolejne dni, Grupa Generali Polska częstuje swoich pracowników owocami z polskich sadów. „#jedzjablka z Generali” jest odpowiedzią na spontaniczną akcję „Jedz Polskie Jabłka”, zainicjowaną przez Grzegorza Nawackiego, redaktora Pulsu Biznesu, do której przyłączyło się już wielu Polaków, a także firm oraz reprezentantów świata polityki i biznesu.

– ?Jabłka zakupione przez Generali pochodzą z rodzimych sadów, z tegorocznych plonów. Mamy nadzieję, że akcja wspierająca polskich sadowników spotka się z ciepłym przyjęciem wśród naszych pracowników.? ? mówi Joanna Skoczylas, zastępca rzecznika prasowego Generali.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Grupa Generali. Dostarczył
A to już wiesz?  Kinowe wrażenia w naszym salonie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy