Kultura Wiadomości branżowe

Marysia z „Pierwszej miłości” porwana w Kolumbii

Na wieść o tym, że istnieje szansa na odnalezienie Pawła w Kolumbii, Marysia postanawia odszukać go sama. Niestety, w trakcie intensywnych poszukiwań wpada w niezłe tarapaty w efekcie których zostaje porwana! Czy uda jej się wrócić do kraju?Harcerz stracił kontakt z Marysią i nie ma żadnych nowych wieści dotyczących Marysi i jej aktualnej sytuacji. Aleks postanawia na własną rękę zorganizować pomoc. Kontaktuje się ze swoim znajomym Stevenem mieszkającym w Ameryce Południowej. Ten obiecuje mu, że dołoży wszelkich starań by odnaleźć Marysię. Żaden z nich nie wie, że Marysia jest w tym czasie w hotelu z Carlosem, tłumaczem i przewodnikiem, który opiekował się nią i Harcerzem od początku przyjazdu.Carlos opowiada Marysia jak bardzo chce pomóc jej w odnalezieniu Pawła. Jednocześnie zabronił jej kontaktu z Łukaszem i rodziną, tłumacząc jej, że kolumbijska policja współpracuje z mafią. Jedyną osobą, która może im pomóc jest jego informator. Marysia zaczyna nabierać podejrzeń, czy aby Carlos naprawdę chce jej pomóc? Zaczyna się zastanawiać co się kryje za jego dziwnymi działaniami. Przepełniona złymi

Na wieść o tym, że istnieje szansa na odnalezienie Pawła w Kolumbii, Marysia postanawia odszukać go sama. Niestety, w trakcie intensywnych poszukiwań wpada w niezłe tarapaty w efekcie których zostaje porwana! Czy uda jej się wrócić do kraju?

Harcerz stracił kontakt z Marysią i nie ma żadnych nowych wieści dotyczących Marysi i jej aktualnej sytuacji. Aleks postanawia na własną rękę zorganizować pomoc. Kontaktuje się ze swoim znajomym Stevenem mieszkającym w Ameryce Południowej. Ten obiecuje mu, że dołoży wszelkich starań by odnaleźć Marysię. Żaden z nich nie wie, że Marysia jest w tym czasie w hotelu z Carlosem, tłumaczem i przewodnikiem, który opiekował się nią i Harcerzem od początku przyjazdu.

Carlos opowiada Marysia jak bardzo chce pomóc jej w odnalezieniu Pawła. Jednocześnie zabronił jej kontaktu z Łukaszem i rodziną, tłumacząc jej, że kolumbijska policja współpracuje z mafią. Jedyną osobą, która może im pomóc jest jego informator. Marysia zaczyna nabierać podejrzeń, czy aby Carlos naprawdę chce jej pomóc? Zaczyna się zastanawiać co się kryje za jego dziwnymi działaniami. Przepełniona złymi przeczuciami Marysia, pod jego nieobecność udaje się do hotelowej recepcji, żeby szukać wsparcia na własną rękę. Tam spotyka Leticię, która obiecuje się nią zająć. Razem wracają do hotelu, w którym czeka na Marysię Harcerz. Majka już nie ma wątpliwości jak bardzo była naiwna, wierząc Carlosowi.

Jeszcze tego samego dnia Marysia i Leticia idą na wspólne zakupy. Leticia wręcza Marysi drobny upominek dla Julki. Marysia nawet się nie spodziewa jaką bombę kryje w sobie niewinna maskotka. Ale dowie się, kiedy wieczorem do hotelu wparuje policja i przeszuka cały pokój.

Nad Marysią wisi widmo więzienia, bowiem w maskotce policja znalazła ukryte narkotyki. Na nic tłumaczenie Majki w polskiej ambasadzie, że nic o tym nie wiedziała. Harcerz ma dla Majki tylko jedną wskazówkę. Powinna wykorzystać każdą okazję do ucieczki. W drodze do więzienia, Marysi udaje się uciec z pomocą Letici, która, pod pretekstem powrotu do miasta wywozi ranną Marysię ją na pustkowie. Czy to był dobry ruch? Czy to oznacza dla Marysi wolność, czy wręcz przeciwnie, nowe kłopoty? Czy poważnie ranna Marysia ma szansę na przeżycie bez pomocy medycznej?

A to już wiesz?  Film ?Miasto 44? już w kinach

Odpowiedź w kolejnych odcinkach nowej powakacyjnej serii ?Pierwszej miłości? – od 1939-1944, emisja od 19-26.09.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy