Napoje

Naturalny Sok z CZARNYCH JAGÓD

Naturalny Sok z CZARNYCH JAGÓD
INFORMACJA PRASOWA MARKA: RABENHORST ASORTYMENT: NOWOŚĆ! SOK Z CZARNYCH JAGÓD BIO Nowość! 100% naturalny Sok z CZARNYCH JAGÓD BIO Rabenhorst ? zdrowie z serca lasu,

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: RABENHORST
ASORTYMENT: NOWOŚĆ! SOK Z CZARNYCH JAGÓD BIO

Nowość! 100% naturalny Sok z CZARNYCH JAGÓD BIO Rabenhorst ? zdrowie z serca lasu, słodycz prosto z natury

Ekologiczny sok Czarna jagoda BIO firmy Rabenhorst to nowy produkt, który właśnie poszerzył ofertę niemieckiej marki Rabenhorst na polskim rynku. Sok jest 100% naturalny, organiczny, niewitaminizowany sztucznie, zawiera za to mnóstwo naturalnych, dobrze przyswajalnych cennych składników odżywczych z jagód, które pomagają cieszyć się dobrym zdrowiem i nienaganną kondycją. Jagody są źródłem antyutleniaczy, które działają przeciwnowotworowo, wspomagają produkcję czerwonych ciałek krwi i chronią tym samym organizm przed anemią. Są także niezwykle bogate w witaminy, takie jak witamina A – pomocna w leczeniu chorób narządu wzroku, witamina C, PP oraz B. Warto podkreślić także wysoką zawartość błonnika, wpływającego pozytywnie na pracę układu pokarmowego.

RH_212_Heidelbeere_3d Sok Rabenhorst Czarna jagoda BIO zachowuje idealną równowagę pomiędzy pełną słodyczą a naturalną kwaskowatością tych owoców. Jest pyszny, aromatyczny i intensywnie jagodowy, idealnie gasi pragnienie, a także syci.

Sok Rabenhorst Czarna jagoda BIO to produkt rolnictwa ekologicznego ? wszystkie owoce zebrane zostały z bujnych zielenią, czystych terenów Rumunii, nie skażonych pestycydami ani sztucznymi środkami ochrony roślin. To prawdziwie bogaty w cenne dla organizmu składniki przysmak, podbijający na całym świecie podniebienia nie tylko dorosłych ale także dzieci, których ani przez minutę nie trzeba namawiać do wypicia szklanki tego pachnącego leśną przygoda soku.

Sok Rabenhorst Czarna jagoda BIO zamknięty został w szklanej butelce z ciemnego szkła, która chroni cenną zawartość przed działaniem promieni słonecznych. Już jedna szklanka soku dziennie pomaga w znaczny sposób uchronić się nie tylko przed jesiennym przeziębieniem, ale także w dłuższej perspektywie przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi.

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

A to już wiesz?  Aromat świątecznej nocy

Pojemność: 750 ml

Cena: 21 zł.

Importer: Victualia Saluber

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rebenhorst są 100% naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek, oraz unikatowemu procesowi specjalnej pasteryzacji, który przeprowadzany jest za pomocą unikatowej maszyny stworzonej i opatentowanej na potrzeby firmy Rabenhorst. Dzięki tej maszynie pasteryzacja przebiega w odpowiedniej temperaturze, warunkach i czasie, nie powodując strat witaminowych. Dzięki temu produkty Rabenhorst zawierają mnóstwo cennych wartości odżywczych, a także świetne smakują. Warto szczególnie podkreślić, że soki firmy Rabenhorst ( marka Rabenhorst i marka Rotbäckchen – oferująca soki funkcyjne skierowane do dzieci ) powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, a nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków. Transport owoców jest niezwykle kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rabenhorst i Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej ? wszystkie soki Rabenhorst i Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne – prosto z owoców. Prawdziwe soki z wyciśniętych owoców, butelkowane tuż po tłoczeniu, to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które łączy się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy