Napoje

Nektar z wiśni BIO

Nektar z wiśni BIO
INFORMACJA PRASOWA MARKA: RABENHORST ASORTYMENT: NOWOŚĆ! NEKTAR Z WIŚNI BIO NEKTAR Z WIŚNI BIO ? ABSOLUTNA NOWOŚĆ NA RYNKU NAPOJÓW !!! Do produktów marki Rabenhorst

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: RABENHORST
ASORTYMENT: NOWOŚĆ! NEKTAR Z WIŚNI BIO

NEKTAR Z WIŚNI BIO ? ABSOLUTNA NOWOŚĆ NA RYNKU NAPOJÓW !!!

Do produktów marki Rabenhorst obecnych na polskim rynku dołączyła nowość ? Nektar z wiśni BIO. Rabenhorst ma 200 lat tradycji i specjalizuje się w produkcji ekologicznych, owocowych i warzywnych soków i nektarów, charakteryzujących się wysoką wartością odżywczą oraz zawartością naturalnych witamin.

Nowy Nektar z wiśni BIO Rabenhorst to niezwykle smaczny napój o aż 58% zawartości soku, podczas gdy określona przepisami zawartość soku w nektarze, w tym przypadku, wynosi tylko 35%. To zupełna nowość i rewolucja na rynku nektarów! BIO Nektar z wiśni Rabenhorst jest wyjątkowo aromatyczny, słodki i intensywny w smaku. Owoce wykorzystane do jego produkcji dojrzewają powoli w promieniach gorącego słońca, a gdy nadchodzi odpowiedni czas, są zbierane i natychmiast poddane konfekcji. Co bardzo istotne, pochodzą wyłączniRH_105_Kirsche_3de z gospodarstw ekologicznych, w których nie stosuje się sztucznych nawozów, oprysków czy przyspieszaczy wzrostu.

Wiśnie są bogatym źródłem soli mineralnych, zawierają kwas foliowy, szczególnie istotny dla kobiet w ciąży, a także szereg witamin: C, B1, B2 oraz A. Dodatkowo mają właściwości oczyszczające: pomagają usunąć z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, a także obniżają poziom złego cholesterolu oraz regulują trawienie. Nektar z wiśni Rabenhorst BIO to świetna propozycja dla tych, którzy cenią sobie prawdziwe smaki natury oraz świadomie wybierają produkty korzystnie wpływające na zdrowie.

Nektar zamknięty jest w oryginalnej 750-ml butelce z ciemnego szkła z wygodną, szczelną zakrętką.

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 750 ml

Cena: ok. 14 zł.

Importer: Victualia Saluber

A to już wiesz?  Aromat świątecznej nocy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy