Kawa

Nowe smaki Frappuccino! Letnie orzeźwienie od Starbucks

Nowe smaki Frappuccino! Letnie orzeźwienie od Starbucks
Warszawa 15 lipca 2015 r. Informacja prasowa Nowe smaki Frappuccino! Letnie orzeźwienie od Starbucks Szukasz nowych wrażeń smakowych? Świetnie trafiłeś! Tego lata w kawiarni Starbucks

Warszawa 15 lipca 2015 r.

Informacja prasowa

Nowe smaki Frappuccino! Letnie orzeźwienie od Starbucks

Szukasz nowych wrażeń smakowych? Świetnie trafiłeś! Tego lata w kawiarni Starbucks znajdziesz dwa nowe smaki kaw mrożonych, które będą idealnym wyborem w upalne dni. Poczuj smaklata z: Lemon Vanilla i Caramel Coffee Jelly. Wpadnij do kawiarni i chwyć za swój ulubiony kubek pełnego orzeźwienia.
Kto powiedział, że musisz wybierać między orzeźwieniem a pobudzającym smakiem kawy? Przyjdź do kawiarni Starbucks i przekonaj się, że możesz mieć to wszystko w jednym kubku aromatycznego napoju. Kilka łyków chłodnego Frappuccino da Ci zastrzyk energii, którego potrzebujesz w letni, upalny dzień. Dostępne są dwie nowe kompozycje smakowe: Caramel Coffee Jelly i Lemon Vanilla, do tego powraca dobrze znana mocno czekoladowa kawa Java Chip. Nie możesz podjąć decyzji? Wypróbuj wszystkie!

Caramel Coffee Jelly
To idealne połączenie najwyższej jakości kawy Starbucks, syropu karmelowego
i lodów. Ale to nie wszystko: w kubku karmelowego Frappuccino znajdziesz pyszne kawowe żelki! Ten przysmak stał się hitem w Azji, jesteśmy pewni, że znajdzie swoich fanów także wśród amatorów kaw mrożonych w Polsce. Bądź trendy i poznaj najnowszą odsłonę Frappuccino od Starbucks!

Lemon Vanilla
Napój Lemon Vanilla jest mieszanką orzeźwiającego sosu cytrynowego i syropu waniliowego. Pyszną zawartość kubka dekoruje bita śmietana i smakowita polewa cytrynowa z posypką ciasteczkowo-bezową. To Frappuccino doskonale nadaje się na najgorętsze dni – przy nim idealnie zregenerujesz siły i zrelaksujesz się w zaciszu kawiarni Starbucks. Zwłaszcza, gdy masz jeszcze przed sobą cały wieczór!

Java Chip
Kto nie lubi czekolady, ręka w górę! Tak myśleliśmy. Spróbuj idealnego połączenia kawy Frappuccino i kawałków pysznej czekolady. To propozycja dla szukających orzeźwienia, którzy nie umieją – i nie chcą! – zrezygnować z drobnej przyjemności w ciągu dnia. Pozwól sobie na łyk nowego Frappuccino. Rozgrzeszenie zostaw nam.

A to już wiesz?  Walka z sesją? Wspomóż się kawą!

Kawa Kati Kati
Chcesz więcej? Do kawiarni Starbucks powraca letnia kawa Kati Kati. To mieszanka, w której znajdziesz doskonałe połączenie orzeźwiającego cytrusa
i ostrej nuty przyprawy prosto z Kenii. Do tego subtelny aromat kwiatowy z lekką dozą kwaskowatości z Etopii i mamy przepis na idealnie dopracowaną kombinację smaków. Zabierz aromatyczną paczkę do domu i delektuj się wspaniałym smakiem kawy Kati Kati od Starbucks, kiedy tylko masz na to ochotę!

Frappuccino w Starbucks jest dostępne w trzech klasycznych wielkościach:
Tall – 13,95 zł
Grande – 15,95 zł
Venti – 17,95 zł

Kawa Kati Kati:
33 zł/250 g

Przyjdź do kawiarni Starbucks i poczuj smak lata z mrożonymi kawami Frappuccino. Ciesz się latem razem z nami.

##
Informacja o Starbucks
Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience). Aby dowiedzieć się więcej o Starbucks Experience zapraszamy do naszych kawiarni oraz na strony www.starbucks.com i www.starbucks.pl, a także na profil Starbucks na portalu Facebook.
Informacja o AmRest
AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza ponad 800 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 12 krajach: Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy