Rozrywka

Nowoczesna forma piknikowania – jedzenie z dostawą na koc?

Nowoczesna forma piknikowania – jedzenie z dostawą na koc?
Łódź, 29 maja 2018 Informacja prasowa Nowoczesna forma piknikowania – jedzenie z dostawą na koc? Słoneczne, wiosenne dni sprzyjają spędzaniu dużej ilości czasu na świeżym

Łódź, 29 maja 2018

Informacja prasowa

Nowoczesna forma piknikowania – jedzenie z dostawą na koc?

Słoneczne, wiosenne dni sprzyjają spędzaniu dużej ilości czasu na świeżym powietrzu. Do planowania aktywności poza domem wielu Polaków zachęciły też zamknięte w niehandlowe niedziele sklepy. Organizując całodniową wyprawę z rodziną czy przyjaciółmi, warto zadbać o prowiant. Okazuje się jednak, że nawet jeśli zapomnimy o tym aspekcie wycieczki, nie jesteśmy skazani na głodówkę. Anna Zając, brand manager z PizzaPortal.pl zdradza, w jakie najbardziej nietypowe miejsca Polacy zamawiają jedzenie z dostawą.
BĘDĘ JADŁ CIĘ W AUCIE
Obecny sezon sprzyja organizowaniu eventów takich jak kino samochodowe. Oglądanie seansu można sobie urozmaicić podgryzaniem popcornu, są jednak tacy, którzy idą o krok dalej. – Już kilkukrotnie się zdarzyło, że nasi partnerzy, których oferta dostępna jest na PizzaPortal.pl, dostarczali dania do miejsc, w których odbywało się kino letnie – mówi Anna Zając. – Najczęściej była to pizza, ale dobrym towarzyszem filmowym okazują się też burgery i żywność kuchni azjatyckiej.
DZIAŁKOWY RELAKS
Ogródki działkowe. Dla starszych to przestrzeń dająca wytchnienie od miejskiego zgiełku. Młodsi doceniają ich uroki nie tylko wtedy, gdy pragną odrobiny spokoju. Zdaniem niektórych, to tu odbywają się najlepsze wiosenne i letnie imprezy. Zdaniem Anny Zając z PizzaPortal.pl, dostarczanie zamówień jedzenia w takie miejsca jak ogródki działkowe wcale nie jest rzeczą niezwykłą i mało spotykaną. Wręcz przeciwnie. W domkach letniskowych nie zawsze są doskonałe warunki do gotowania, a jeśli działkowicze mają ochotę na coś innego niż potrawy z grilla, chętnie sięgają po smartfony. Na PizzaPortal.pl można zamówić danie za pomocą aplikacji zaledwie w ciągu kilku minut. Po wpisaniu adresu, pokaże się oferta restauracji, które w tym rejonie mogą dostarczyć posiłek.
ALEJKA I KOLOR KOCA
– Trzecia alejka na prawo, brązowy koc pod dużym dębem – tak kiedyś objaśniała kurierowi miejsce dostawy jedna z klientek – z uśmiechem opowiada Anna Zając z PizzaPortal.pl. Tłumaczy jednak, że takie zamówienia, w odróżnieniu od tych „działkowych”, gdzie domki mają swoje numery, są znacznie trudniejsze do zrealizowania. Jeśli zamawiamy jedzenie z dostawą do parku, najlepiej umówić się z kurierem przed bramą albo w jakimś charakterystycznym punkcie. Wtedy nie będzie wątpliwości, w które miejsce ma przywieźć danie, zyskamy też pewność, że dotrze gorące.
Jedzenie z dostawą coraz więcej osób zaczyna traktować jako formę nowoczesnego piknikowania. Możliwość zamówienia potrawy w mniej typowe miejsca niż dom, biuro czy mieszkanie, sprawia, że nie musimy się troszczyć z wyprzedzeniem o zakup potrzebnych składników i przygotowywanie menu na całodniową wycieczkę. Snu z powiek nie spędza nam też ich odpowiednie przechowanie, gdy na dworze gorąco, mamy też znacznie lżejszy bagaż.

A to już wiesz?  3 śniadania dla małych mistrzów z wykorzystaniem sezonowych warzyw

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy