Żywność

Pełna naturalnych witamin w chrupiącej formie ? chrup truskawkę cały rok!

Pełna naturalnych witamin w chrupiącej formie ? chrup truskawkę cały rok!
Wrocław, 06.07.2015 INFORMACJA PRASOWA MARKA: PUFFINS ASORTYMENT: 100% naturalna puffingowana TRUSKAWKA Puffins 40g Puffingowana TRUSKAWKA Puffins – Rewolucyjna przekąska z owoców truskawki , pełna naturalnych

Wrocław, 06.07.2015

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: PUFFINS
ASORTYMENT: 100% naturalna puffingowana TRUSKAWKA Puffins 40g

Puffingowana TRUSKAWKA Puffins – Rewolucyjna przekąska z owoców truskawki , pełna naturalnych witamin w chrupiącej formie ? chrup truskawkę cały rok!

Owoce poddawane procesowi puffingu zrewolucjonizowały polski rynek zdrowych przekąsek. Naturalny smak, intensywny aromat i cenne wartości odżywcze, wyróżniające produkty marki Puffins, to całkowity przełom w postrzeganiu suszonych owoców. W ofercie marki Puffins obok wielu egzotycznych owoców znajduje się także rodzima TRUSKAWKA ? chrupiąca, truskawkowa przyjemność, którą można cieszyć się przez cały rok!

Dzięki procesowi puffingu, w którym powstają TRUSKAWKI marki PUFFINS smakiem i naturalnymi wartościami odżywczymi słodkiej truskawki można cieszyć się przez cały rok. Unikatowa na skalę światową technologią suszenia owoców metodą próżniową polega na wykorzystaniu podciśnienia i niskiej temperatury. Jako że suszenie próżniowe pozwala na otrzymanie produktu o bardzo wysokiej jakości, walory odżywcze i smakowe owoców suszonych tą metodą są nieporównywalnie wyższe od tych, osiąganych przy wykorzystywaniu tradycyjnych metod przetwarzania owoców. Dodatkowo owoce puffingowane nie kurczą się w procesie suszenia zachowując swój kształt.

Chrupiąca, leciutka i zaskakująca swoją słodyczą Puffingowana TRUSKAWKA Puffins jest w 100% naturalna. Jest produktem rodzimym, niekandyzowanym, bez dodatku cukru i tłuszczu. Wyróżnia ją chrupkość, kruchość, duża objętość i naturalnie przestrzenny kształt oraz niezwykła lekkość. To nie tylko idealna słodka przekąska dla fanów smukłej sylwetki, zdrowego odżywiania, wegan, ludzi na diecie bezglutenowej, dzieci i wszystkich pozostałych amatorów podgryzania i przekąszania, lecz także świetny dodatek do orzeźwiających owocowych koktajli, gofrów, lodów, jogurtów, zdrowego musli, a nawet kawy mrożonej. Można nią także ozdabiać torty, muffiny i inne wypieki.

TruskawkaWygodną porcją owoców Puffins można cieszyć się w każdym miejscu i o każdym czasie. Puffingowana TRUSKAWKA Puffins może być jednym z 5 wskazanych posiłków podczas dnia, lub miłą przegryzką pomiędzy posiłkami. 40 gramów, to porcja wystarczająca, aby samemu zakosztować zdrowej przyjemności, jak i podzielić się nią z najbliższymi. Tych, którym nieobce są zagadnienia dotyczące ochrony środowiska zainteresuje z pewnością fakt, że opakowania Puffins są całkowicie biodegradowalne ? kupując produkty marki Puffins dbamy nie tylko o własne zdrowie, ale i o kondycję naszej Planety.

A to już wiesz?  5 sposobów na łatwiejszy poranek

www.puffins.co

Marka: Puffins

Producent: MicroFood

Pojemność: 40 g

Cena: ok. 9,99 zł

*MicroFood to polska, rodzinna firma z Ostrzeszowa, która postawiła stworzyć przekąskę idealną czyli zdrową i w 100% naturalną, a zarazem pozwalającą na słodką chwilę przyjemności bez wyrzutów sumienia . W ten sposób powstały Puffins ? absolutnie oryginalne, niekonwencjonalne i jednocześnie w 100% naturalne – chrupiące owoce w zaskakująco nowej, lekkiej formie. Jest to możliwe dzięki unikatowej na skalę światową technologii suszenia owoców metodą próżniową. Suszenie próżniowe to suszenie w podciśnieniu. Dzięki zastosowaniu podciśnienia intensywne parowanie zachodzi nawet w niskich temperaturach. W podciśnieniu temperatura wrzenia wody znacznie opada (nawet do 33°C). Suszenie próżniowe pozwala na otrzymanie produktu o bardzo wysokiej jakości. Walory odżywcze i smakowe są nieporównywalnie wyższe od otrzymywanych w suszeniu tradycyjnym.

Czy suszone owoce mogą nas jednak jeszcze czymś zaskoczyć?

Okazuje się, że tak ? co więcej, jak pokazują przekąski marki Puffins, mogą wręcz zrewolucjonizować nasze dotychczasowe myślenie o zdrowym podgryzaniu, podjadaniu i przegryzaniu. Puffins powstają dzięki unikatowej technologii suszenia próżniowego nazwanego puffing, stworzonego i opatentowanego przez ich producenta, firmę MicroFood. W ten sposób przekąski zachowują naturalną słodycz dojrzałych owoców i ich wartości odżywcze, co więcej ? swoim kształtem również przypominają te prawdziwe, z drzew i krzewów!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy