Kultura Wiadomości branżowe

?Pierwsza miłość? ? czy Emilka i Bartek rozstaną się?

W ręce Bartka przypadkowo trafia list, z którego wynika, że Emilka go zdradziła. Bartek, szukając pocieszenia kolejny raz trafia do Pauliny. Kiedy całe Wadlewo huczy od plotek, Emilka decyduje się podjąć ostateczne kroki w stosunku do męża. Czy uda się reanimować ich związek, kiedy sprawy zaszły tak daleko?Od jakiegoś czasu pomiędzy Emilką i Bartkiem nie układa się za dobrze. Wydaje się, że jedną z przyczyn jest fakt, że po każdej większej kłótni Bartek szuka pocieszenia u Pauliny.Bartka broni sama Paulina, próbując przekonać Emilkę o jego uczciwości. Jest też zdania, że powinna mu wybaczyć ich wspólny wieczór, w czasie którego o mały włos się z nią nie przespał, bo tak naprawdę to nic nie znaczyło. Emilka postanawia przemyśleć tę sprawę i próbuje na nowo rozbudzić w sobie dobre uczucia do męża.Los chyba jednak nie sprzyja obojgu, w ręce Bartka trafia list, z którego wynika, że Emilka miała romans, kiedy pojechała do ciotki do Radomia. I że ewidentnie dopuściła się zdrady…Teraz z kolei Emilka z całych sił przekonuje Bartka, że to nieprawda i że nigdy go nie zdradziła!

W ręce Bartka przypadkowo trafia list, z którego wynika, że Emilka go zdradziła. Bartek, szukając pocieszenia kolejny raz trafia do Pauliny. Kiedy całe Wadlewo huczy od plotek, Emilka decyduje się podjąć ostateczne kroki w stosunku do męża. Czy uda się reanimować ich związek, kiedy sprawy zaszły tak daleko?

Od jakiegoś czasu pomiędzy Emilką i Bartkiem nie układa się za dobrze. Wydaje się, że jedną z przyczyn jest fakt, że po każdej większej kłótni Bartek szuka pocieszenia u Pauliny.

Bartka broni sama Paulina, próbując przekonać Emilkę o jego uczciwości. Jest też zdania, że powinna mu wybaczyć ich wspólny wieczór, w czasie którego o mały włos się z nią nie przespał, bo tak naprawdę to nic nie znaczyło. Emilka postanawia przemyśleć tę sprawę i próbuje na nowo rozbudzić w sobie dobre uczucia do męża.

Los chyba jednak nie sprzyja obojgu, w ręce Bartka trafia list, z którego wynika, że Emilka miała romans, kiedy pojechała do ciotki do Radomia. I że ewidentnie dopuściła się zdrady?

Teraz z kolei Emilka z całych sił przekonuje Bartka, że to nieprawda i że nigdy go nie zdradziła! Niestety jej argumenty nie działają. Miedzianowski jest pewny swojego.

Zdruzgotany Bartek upija się w samotności. Pod wpływem chwili odwiedza Paulinę. Jest dla niej wyjątkowo miły. Pod koniec wieczoru prosi, żeby go przenocowała bo nie ma się gdzie podziać.

Pomiędzy Emilką i Pauliną dochodzi do ostrej wymiany zdań. Pani sołtysowa nie ma wątpliwości, że Paulina sabotowała jej małżeństwo tak samo jak Sylwia jej związek z Norbertem.

Tymczasem, całe Wadlewo huczy od plotek, że Bartek ma romans z Pauliną. Emilka decyduje się na ostateczny krok i wyrzuca go z domu?

Czy to naprawdę koniec? Czy uda się jeszcze uratować to małżeństwo, kiedy sprawy zaszły tak daleko?

A to już wiesz?  Olga Churilova i Alexandra Pronyutkina zaprezentują swoją kolekcję podczas 10. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Emisja wątku z konfliktem Emilki i Bartka od marca. Nowa seria ?Pierwszej miłość? od 4 marca.

Fotosy dostępne są tu:

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#!Albums

dziennikarz

zdjecia2014


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy