Kultura Wiadomości branżowe

?Pierwsza miłość? ? czy Sabina poślubi Natana?

Natan dochodzi do wniosku, że Sabina jest miłością jego życia. Planuje jak najszybciej poprosić ją o rękę. Spanikowana Wekslerówna nie wie co zrobić. Sytuację komplikuje brak rozwodu z Igorem i informacja, że jego wyjście na wolność jest coraz bardziej możliwe.Natan wyznaje Dadze, że Sabina jest miłością jego życia. Dojrzał do tego by założyć z nią rodzinę i chce się jej oświadczyć. Jednocześnie prosi Dagę, żeby zachowała tę informację w sekrecie.Daga przez przypadek wygaduje się Sabinie na temat najbliższych planów Natana. Wekslerówna wpada w panikę – małżeństwo nie kojarzy jej się najlepiej. Związek z Igorem zostawił po sobie tylko ból i żal. Jeśli Natan się jej oświadczy, będzie zmuszona mu odmówić.Podczas wspólnej kolacji w restauracji, Natan sięga po pierścionek. Spodziewająca się wszystkiego Sabina, nie czekając na to co zrobi, przerywa mu i mówi, że jeśli planuje poprosić ją o rękę, będzie zmuszona odmówić.Jednocześnie dziewczyna zwraca się do ojca z prośbą o pomoc w sformalizowaniu rozwodu z Igorem. Jest przekonana,

Natan dochodzi do wniosku, że Sabina jest miłością jego życia. Planuje jak najszybciej poprosić ją o rękę. Spanikowana Wekslerówna nie wie co zrobić. Sytuację komplikuje brak rozwodu z Igorem i informacja, że jego wyjście na wolność jest coraz bardziej możliwe.

Natan wyznaje Dadze, że Sabina jest miłością jego życia. Dojrzał do tego by założyć z nią rodzinę i chce się jej oświadczyć. Jednocześnie prosi Dagę, żeby zachowała tę informację w sekrecie.

Daga przez przypadek wygaduje się Sabinie na temat najbliższych planów Natana. Wekslerówna wpada w panikę ? małżeństwo nie kojarzy jej się najlepiej. Związek z Igorem zostawił po sobie tylko ból i żal. Jeśli Natan się jej oświadczy, będzie zmuszona mu odmówić.

Podczas wspólnej kolacji w restauracji, Natan sięga po pierścionek. Spodziewająca się wszystkiego Sabina, nie czekając na to co zrobi, przerywa mu i mówi, że jeśli planuje poprosić ją o rękę, będzie zmuszona odmówić.

Jednocześnie dziewczyna zwraca się do ojca z prośbą o pomoc w sformalizowaniu rozwodu z Igorem. Jest przekonana, że tylko Karol Weksler może sobie poradzić z tym tematem. Jeszcze tego samego dnia dochodzi do spotkania obu. Niestety, nie kończy się ono dobrze. Wieczorem Sabina odbiera telefon od swojego wciąż męża… Po raz kolejny okazuje się, że Igor to psychopata zagrażający całej rodzinie Wekslerów!

Zaniepokojony Natan postanawia sam spotkać się z Kaczmarczykiem. Natan wychodzi od Igora bogatszy o informację, że Igor chce w najbliższym czasie opuścić więzienie.

Niczego nie spodziewający się Karol, obiecuje Sabinie, że zajmie się wszystkimi przygotowaniami do ślubu. Sabina musi tylko wybrać suknię. Jego córka i Natan przekazują mu niepokojącą wszystkich informację, o tym, co w najbliższym czasie planuje Igor?

Czy w takiej sytuacji dojdzie w ogóle do ślubu? Wątek Sabiny i Natana w ?Pierwszej miłości? od 11 lutego.

A to już wiesz?  Dbaj o wzrok nie tylko od święta

Zdjęcia dostępne są tutaj:

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#Albums

hasło: dziennikarz

login: zdjecia2014

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy