Kultura Wiadomości branżowe

?Pierwsza miłość? ? Igor niszczy rodzinę Wekslerów

Igor jest wciąż w więzieniu. Sabina powoli organizuje sobie spokojne i pozbawione strachu życie bez niego. Formalnie, wciąż jest jednak żoną Igora, który nie tylko nie chce jej dać rozwodu, ale planuje jak najszybciej wyjść na wolność. Metody działania Kaczmarczyka są pozbawione jakichkolwiek zasad i uderzają mocno w całą rodzinę Wekslerów.Mimo początkowego wahania (Sabina wyszła mocno poraniona z małżeństwa z Igorem) kiedy Natan prosi ją o rękę, mówi „tak”. Jest tylko jeden, dosyć duży problem, stojący na drodze do ich szczęścia – Igor i brak formalnego rozwodu Sabiny z nim.Karol odwiedza Kaczmarczyka w więzieniu. Jego przyjście tylko jeszcze bardziej rozjuszyło Igora. Tak samo jak wizyta Natana, który ostrzega go, żeby zostawił Sabinę w spokoju i jak najszybciej usunął się z ich życia, które chcą spędzić razem.Igor nic sobie nie robi ze słów Natana i śmieje mu się prosto w twarz - nie zamierza przecież zabawić długo w więzieniu. Jego plan zakłada, że przy pomocy prokuratora Lisnera wyjdzie szybko na wolność.Karol zabiera się z radością do przygotowań do

Igor jest wciąż w więzieniu. Sabina powoli organizuje sobie spokojne i pozbawione strachu życie bez niego. Formalnie, wciąż jest jednak żoną Igora, który nie tylko nie chce jej dać rozwodu, ale planuje jak najszybciej wyjść na wolność. Metody działania Kaczmarczyka są pozbawione jakichkolwiek zasad i uderzają mocno w całą rodzinę Wekslerów.

Mimo początkowego wahania (Sabina wyszła mocno poraniona z małżeństwa z Igorem) kiedy Natan prosi ją o rękę, mówi ?tak?. Jest tylko jeden, dosyć duży problem, stojący na drodze do ich szczęścia ? Igor i brak formalnego rozwodu Sabiny z nim.

Karol odwiedza Kaczmarczyka w więzieniu. Jego przyjście tylko jeszcze bardziej rozjuszyło Igora. Tak samo jak wizyta Natana, który ostrzega go, żeby zostawił Sabinę w spokoju i jak najszybciej usunął się z ich życia, które chcą spędzić razem.

Igor nic sobie nie robi ze słów Natana i śmieje mu się prosto w twarz – nie zamierza przecież zabawić długo w więzieniu. Jego plan zakłada, że przy pomocy prokuratora Lisnera wyjdzie szybko na wolność.

Karol zabiera się z radością do przygotowań do ślubu córki. Niestety, po przepychankach z Igorem temat zostaje odłożony na później.

Kaczmarczyk po raz kolejny staje przed sądem. Rodzina Wekslerów jest przekonana, że Igor wraz z adwokatem przygotowali jakąś ?bombę?. Nie mylą się. Świadek w sprawie ? Marzena Zuber zeznaje, że Agata popełniła samobójstwo. Tym samym Kaczmarczyk zostaje oczyszczony z zarzutów o morderstwo.

Do złożenia zeznań zostaje wezwany również Natan. Na światło dzienne zostaje wyciągnięty fakt, jakoby Wekslerówna zdradziła Igora z doktorem Wójcikiem. Sabina jest załamana, bo wszystko wskazuje na to, że nigdy nie uda jej się uwolnić od Igora.

Strażnik więzienny przynosi Kaczmarczykowi nietypową przesyłkę. Weksler jest przekonany, że chłopak szykuje się do ucieczki. Jest zdesperowany i zdecydowany podjąć wszelkie kroki, żeby Igor nigdy nie wyszedł na wolność?

A to już wiesz?  Kolejna twarz legendarnego Grey?a

Prokurator ostrzega Karola, żeby odpuścił Kaczmarczykowi i informuje go, że jeśli więźniowi coś się stanie, to Weksler będzie pierwszym podejrzanym.

Zdjęcia dostepne są tu:

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#!Albums

Hasło: dziennikarz

Login: zdjecia2014

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy