Żywność

Słodkie propozycje na Boże Narodzenie

Słodkie propozycje na Boże Narodzenie
Warszawa, 13.11.2018 r. Słodkie propozycje na Boże Narodzenie od Goplany i Solidarności! Zgodnie z wieloletnią tradycyjną, marki Goplana i Solidarność przygotowały specjalną ofertę z okazji

Warszawa, 13.11.2018 r.

Słodkie propozycje na Boże Narodzenie od Goplany i Solidarności!

Zgodnie z wieloletnią tradycyjną, marki Goplana i Solidarność przygotowały specjalną ofertę z okazji Bożego Narodzenia. Wśród słodyczy stanowiących idealne dopełnienie magicznego, rodzinnego czasu, znalazły się zarówno upominki dla dzieci, prezenty dla dorosłych jak i słodkie bestsellery wprost na świąteczny stół.

My Polacy uwielbiamy łakocie i uważamy je za doskonały upominek dla bliskich. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie słodycze plasują się na wysokim trzecim miejscu wśród najczęściej kupowanych prezentów. Marki Goplana i Solidarność przygotowały bogaty i różnorodny wybór produktów w wyjątkowej bożonarodzeniowej ofercie. Niektóre z nich zyskały zimowo-świąteczny design, inne będą dostępne w standardowych szatach. Sprawdzą się w roli prezentu, jak i słodkiego poczęstunku dla bliskich.

Tradycyjnie słodkich świąt od Solidarności
Warto zwrócić uwagę na serie limitowane, ale także dobrze znane bomboniery w standardowych opakowaniach. Unikalną propozycję stanowią metalowe bombki: Śliwka Nałęczowska w czekoladzie, Złota Wiśnia i Złoty Orzech, zdobione w piękne, świąteczne wzory. Idealne na niezobowiązujący, słodki prezent lub jako oryginalna dekoracja domu. Wśród stylowych propozycji znajdziemy też Śliwkę Nałęczowską w czekoladzie w eleganckiej metalowej puszce lub w oryginalnym opakowaniu w kształcie damskiej torebki.
W roli upominków idealnie sprawdzą się także bombonierki w różnych formatach, dostępne w opakowaniach ze standardową grafiką: Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia w Likierze, Czekoladowe Kreacje oraz Czekoladki z Klasą Pistachio oraz Choco Choco.

Goplana – pierwsza gwiazda wśród słodyczy poleca…
Z okazji Bożego Narodzenia Goplana przygotowała swoje sztandarowe Figurki świąteczne o smaku karmelowym w czekoladzie w nowej szacie graficznej. Tworzą teraz kolekcję dziewięciu figurek o unikalnej, grafice z wizerunkami Mikołaja, renifera i bałwanka.

Nowością w ofercie sezonowej są Jeżyki o smaku piernikowym w mlecznej czekoladzie. Jest to limitowana edycja kultowych ciastek. Są jak zawsze najeżone bakaliami, a ich wyjątkowy, korzenny smak to kwintesencja świąt.
Kolejne sezonowe propozycje to duże (245 g) czekolady Goplana w kartoniku. W ofercie dostępne są trzy smaki: Goplana Choco Choco czekolada mleczna z nadzieniem czekoladowym, Goplana Pistachio czekolada mleczna z nadzieniem pistacjowym oraz Goplana Toffino czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym.

A to już wiesz?  Jabłka z kruszonką i sosem maślano-jabłkowym

Goplana fanom słodyczy proponuje także trzy unikalne słodkości z nowej serii Goplana Break: Goplana Coffee Break (dekorowane wafelki nadziewane kremem kawowym i karmelowym w czekoladzie mlecznej), Goplana Hazelnut Break (dekorowane wafelki nadziewane kremem orzechowym w czekoladzie mlecznej) i Goplana Caramel Break (dekorowane wafelki nadziewane kremem karmelowym z solą w czekoladzie mlecznej). To doskonały pomysł na świąteczny upominek prosto z serca.
Na świątecznym stole nie powinno również zabraknąć kultowych miętowych pastylek w czekoladzie Goplana, dostępnych w świątecznych opakowaniach z motywem Mikołaja.
Ofertę bożonarodzeniową wzbogacają najlepiej sprzedające się słodycze firmy Colian w standardowych opakowaniach: czekolady Goplana (Oryginalna Mleczna, Klasyczna Gorzka, Grześki, Jeżyki), ciastka Jeżyki (Classic, Kokos, Cafe, Dark Cherry), galaretki w czekoladzie Mella, wafelki Grześki, Grześki Mega i Grześki Tyci, cukierki Toffino i bakalie w czekoladzie Jutrzenka.

Producent: Colian Sp. z o.o.
Bożonarodzeniowa oferta limitowana:

Solidarność
Śliwka Nałęczowska w czekoladzie, Bombka (190 g), cena det.: 19,99 zł
Złoty Orzech (187 g), Bombka, cena det.: 19,99 zł
Złota Wiśnia w likierze (190 g), Bombka, cena det.: 19,99 zł
Śliwka Nałęczowska w czekoladzie (250 g), limitowana puszka, cena det.: 24,90 zł.
Śliwka Nałęczowska w czekoladzie (250 g), limitowana torebka, cena det.: 19,99 zł

Goplana
Goplana Choco Choco czekolada mleczna z nadzieniem czekoladowym (245 g), cena det.: 9,59 zł
Goplana Pistachio czekolada mleczna z nadzieniem pistacjowym (245 g), cena det.: 9,59 zł
Goplana Toffino czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym (245 g), cena det.: 9,59 zł
Goplana Coffee Break (144 g), cena det.: 8,59 zł
Goplana Hazelnut Break (144 g), cena det.: 8,59 zł
Goplana Caramel Break (144 g), cena det.: 8,59 zł
Goplana Pastylki miętowe w czekoladzie, cena det.: 24,99 /kg
Goplana Jeżyki piernikowe (140 g), cena det.: 5,69 zł
Goplana Figurka bałwanek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), cena det.: 1,19 zł
Goplana Figurka renifer o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), cena det.: 1,19 zł
Goplana Figurka mikołaj o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), cena det.: 1,19 zł

A to już wiesz?  Burgery z grilla na trzy sposoby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy