Wielkanoc

Słodyczy WielkaMOC!

Słodyczy WielkaMOC!
Warszawa, 12 lutego 2019 r. Słodyczy WielkaMOC! – wielkanocna oferta Goplany i Solidarności Goplana i Solidarność przygotowały specjalną, świąteczną ofertę z okazji zbliżającej się Wielkanocy.

Warszawa, 12 lutego 2019 r.

Słodyczy WielkaMOC! – wielkanocna oferta Goplany i Solidarności
Goplana i Solidarność przygotowały specjalną, świąteczną ofertę z okazji zbliżającej się Wielkanocy. Wśród propozycji znalazły się edycje limitowane, w tym bestsellerowe figurki świąteczne oraz praliny w eleganckich puszkach w kształcie pisanki. Bez słodyczy trudno wyobrazić sobie święta, dzięki Goplanie i Solidarności tegoroczne będą wyjątkowo słodkie!
Dla większości Polaków Wielkanoc to wyjątkowe dni, spędzane w gronie rodziny na wspólnych rozmowach. Coraz chętniej obdarowujemy się w tym czasie drobnymi upominkami, a kupno prezentu na „zajączka” zyskuje na popularności. Wśród wielkanocnych podarunków dla najbliższych dominują słodycze. Goplana i Solidarność wychodzą więc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów ze specjalną ofertą okazjonalną. Znajdziemy w niej limitowane edycje specjalne oraz popularne słodycze ze stałej oferty obu marek.

Goplana – słodyczy WielkaMOC
Bestsellerowe Figurki świąteczne Goplana o smaku karmelowym w czekoladzie zyskały nową szatę graficzną. W tym roku te kultowe czekoladki tworzą kolekcję dziewięciu postaci z wizerunkami zajączka, baranka i kurczaczka. Edycję limitowaną od Goplany uzupełniają miętowe pastylki w czekoladzie oraz delikatne i chrupiące Jeżyki White Coconut w białej czekoladzie.

Tradycyjnie słodkich świąt od Solidarności
W ofercie marki Solidarność na szczególną uwagę zasługują Pisanka Złota Wiśnia i Pisanka Złoty Adwokat z edycji limitowanej. To wypełnione pysznymi pralinami eleganckie puszki w kształcie pisanki – polskiej ikony Wielkanocy. Dopełnienie oferty stanowi bestseller Solidarności, praliny Śliwka Nałęczowska w pięknej puszce z ozdobną kokardą, która idealnie sprawdzi się w roli świątecznego upominku.

Specjalną ofertę wielkanocną uzupełniają najchętniej wybierane słodycze obu marek: czekolady Goplana, ciastka Jeżyki, galaretki w czekoladzie Mella, cukierki Toffino oraz wyśmienite praliny marki Solidarność: Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia w Likierze i Złoty Orzech. Atrakcyjnym urozmaiceniem oferty są także batoniki z nowej linii Goplana Break – pyszne kruche wafelki z delikatnym kremem w trzech smakach: orzechowym, karmelowym i karmelowo-kawowym.

A to już wiesz?  Żurek wielkanocny nie jedno ma imię

Producent: Colian Sp. z o.o.
Wielkanocna oferta limitowana:

Solidarność
Śliwka Nałęczowska w czekoladzie (250 g), limitowana puszka, sugerowana cena det.: ok.24,99 zł
Złoty Adwokat (150 g), Pisanka, sugerowana cena det.: ok.14,99 zł
Złota Wiśnia w likierze (146 g), Pisanka, sugerowana cena det.: ok. 14,99 zł

Goplana
Goplana Figurka Zajączek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.: ok. 1,19 zł
Goplana Figurka Baranek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.: ok. 1,19 zł
Goplana Figurka Kurczaczek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.: ok. 1,19 zł
Goplana Jeżyki White Coconut (140 g), sugerowana cena det.: ok. 4,49 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy