Soki

Sok Wegan Extra

Sok Wegan Extra
INFORMACJA PRASOWA MARKA: RABENHORST ASORTYMENT: SOK WEGAN EXTRA ? 450 ml ? NOWOŚĆ SOK WEGAN EXTRA Rabenhorst ? dla jaroszy i nie tylko Firma Rabenhorst

INFORMACJA PRASOWA
MARKA: RABENHORST
ASORTYMENT: SOK WEGAN EXTRA ? 450 ml ? NOWOŚĆ

SOK WEGAN EXTRA Rabenhorst ? dla jaroszy i nie tylko

Firma Rabenhorst znana jest z produkcji ekologicznych soków z owoców i warzyw, które wytwarzane są z najwyższą dbałością o dobór najlepszych składników. Każdy sok jest w 100% naturalny, a w swoim składzie nie zawiera jakichkolwiek sztucznych dodatków. Nie powstaje z koncentratu, jest za to tłoczony na zimno, co pozwala na zachowanie maksymalnej ilości witamin, składników odżywczych, a także pełnego, wyrazistego smaku.

Nowy Sok Wegan Extra to specjalna propozycja skierowana przede wszystkim do wegatarian i wegan. Dieta, która nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego przez wielu specjalistów i dietetyków uważana jest za zdrową, jednak czasami, szczególnie w okresach przesilenia wiosennego, może ona powodować braki witaminy D3 i B12. Witamina D3 odpowiedzialna jest za dobrą kondycję kości, prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz właściwą pracę mięśni. Witamina B12 natomiast gwarantuje odpowiednią pracę układu nerwowego, a jej niedobór może prowadzić do anemii.

Dla osób narażonych na braki tych witamin, a także dla każdego, komu bliska jest filozofia zdrowego odżywiania, firma Rabenhorst stworzyła Sok Wegan Extra ? tłoczony na zimno produkt, składający się z pełnowartościowych soków z jabłek, mango i ananasa. Sok Wegan Extra stosowany być może jako suplement zróżnicowanej diety wegańskiej i wegetariańskiej, gdyż jego zadaniem jest dostarczać organizmowi maksymalną ilość witamin D3 i B12.

Produkt dzięki zawartości naturalnych soków dobranych w odpowiednich proporcjach zachwyca pełnym smakiem dojrzałych owoców. Orzeźwiający aromat jabłka i ananasa równoważony jest przez słodycz mango dając w efekcie wyjątkowo smakowite połączenie. Co istotne, produkt nie jest wytwarzany z koncentratów, jest za to bezpieczny dla alergików.

Sok Wegan Extra Rabenhorst dostępny jest 450-ml butelce wykonanej z ciemnego szkła. Dla zachowania odpowiedniej formy wystarczy pić 25ml czystego soku dwa razy dziennie. Po otwarciu produkt zaleca się przechowywać w lodówce.

A to już wiesz?  Ekologiczny Sok z Rokitnika

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 450 ml

Cena: 23 zł.

Importer: Victualia Saluber

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rabenhorst są 100% naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek, oraz unikatowemu procesowi specjalnej pasteryzacji, który przeprowadzany jest za pomocą unikatowej maszyny stworzonej i opatentowanej na potrzeby firmy Rabenhorst. Dzięki tej maszynie pasteryzacja przebiega w odpowiedniej temperaturze, warunkach i czasie, nie powodując strat witaminowych. Dzięki temu produkty Rabenhorst zawierają mnóstwo cennych wartości odżywczych, a także świetne smakują. Warto szczególnie podkreślić, że soki firmy Rabenhorst (marka Rabenhorst i marka Rotbäckchen – oferująca soki funkcyjne skierowane do dzieci) powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, a nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków. Transport owoców jest niezwykle kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rabenhorst i Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej ? wszystkie soki Rabenhorst i Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne – prosto z owoców. Prawdziwe soki z wyciśniętych owoców, butelkowane tuż po tłoczeniu, to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które łączy się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy