Konsumpcja Wiadomości branżowe

Świąteczna atmosfera a podłogi Quick Step

Święta tuż za pasem, więc świąteczny szał zakupów zbliża się wielkimi krokami. Oprócz prezentów dla najbliższych i karpia na wigilijny stół, czeka nas także kupno choinki. Większość z nas decyduje się na prawdziwe drzewka. Są ładniejsze, pięknie pachną i roztaczają wyjątkową, świąteczną atmosferę. Prawdziwe drzewko może być jednak wyzwaniem dla podłóg, szczególnie, gdy są one drewniane, lub laminowane. Przestrzegając kilka prostych zasad można cieszyć się zapachem świąt bez obawy o piękną podłogę.Prawdziwa choinka, by przetrwała całe święta z pięknym igliwiem wymaga regularnego podlewania. Warto pamiętać, że stojaki na choinkę z reguły mają bardzo mały zbiornik na wodę i część może wylać się na podłogę. Gdy są to wodoodporne panele z linii Quick- Step Impressive lub

Święta tuż za pasem, więc świąteczny szał zakupów zbliża się wielkimi krokami. Oprócz prezentów dla najbliższych i karpia na wigilijny stół, czeka nas także kupno choinki. Większość z nas decyduje się na prawdziwe drzewka. Są ładniejsze, pięknie pachną i roztaczają wyjątkową, świąteczną atmosferę. Prawdziwe drzewko może być jednak wyzwaniem dla podłóg, szczególnie, gdy są one drewniane, lub laminowane. Przestrzegając kilka prostych zasad można cieszyć się zapachem świąt bez obawy o piękną podłogę.

Prawdziwa choinka, by przetrwała całe święta z pięknym igliwiem wymaga regularnego podlewania. Warto pamiętać, że stojaki na choinkę z reguły mają bardzo mały zbiornik na wodę i część może wylać się na podłogę. Gdy są to wodoodporne panele z linii Quick- Step Impressive lub Impressive Ultra, to nie ma żadnego problemu. Jednak mając zwykłe laminaty, lub podłogi drewniane koniecznie trzeba szybko zetrzeć niepotrzebną wodę. W przeciwnym wypadku, stojąca woda spowoduje wypaczenie się podłogi.

Drzewko może ważyć nawet do 20 kg i szuranie nim po podłodze, może skutkować licznymi zadrapaniami. Podłogi Quick-Step posiadają specjalną powłokę Scratch Guard, która zmiejsza ryzyko zadrapania nawet 10-krotnie w porównaniu do zwykłych paneli, ale i tak lepiej uważać.

Mając domowe zwierzaki należy pamiętać, że prawdziwe drzewko może wzbudzić ich niemałe zainteresowanie. Ryzyko związane jest nie tylko z przewróceniem się choinki i pospadaniem wszystkich bombek, ale także potraktowaniem choinki jako drzewa w lesie, które jest idealne do ?zaznaczenia terenu?. Warto więc bacznie obserwować zwierzęta w momencie, gdy znajdują się w pobliżu choinki.

Wystarczy pamiętać o tych kilku wskazówkach, by mieć pewność, że pięknie udekorowana choinka, która na święta staje się sercem domu, nie zostawi po sobie na podłodze niechcianych śladów na zawsze.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Quick-Step. Dostarczył
A to już wiesz?  Czy seks w ciąży może wywołać poród?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy