Rozrywka

Świeżość i wygoda z charakterem

Świeżość i wygoda z charakterem
Informacja prasowa Hochland Polska Maj 2018 Hochland Kanapkowy Mini – NOWOŚĆ Świeżość i wygoda z charakterem! Tutaj nie ma czasu na nudę! Hochland Kanapkowy znowu

Informacja prasowa Hochland Polska
Maj 2018

Hochland Kanapkowy Mini – NOWOŚĆ
Świeżość i wygoda z charakterem!

Tutaj nie ma czasu na nudę! Hochland Kanapkowy znowu zaskakuje! Kremowy serek twarogowy o niezwykle wyrazistym smaku teraz w wersji Mini. Serek zachwyca kremową konsystencją, intensywnymi składnikami i różnorodnością smaków. Podzielony na 4 porcje jest gotowy, aby wyskoczyć na spacer, do pracy czy na wycieczkę. Tylko w tym serku znajdziesz tyle charakteru!

Wszystkie kanapki nabiorą wyjątkowego charakteru! Serek podzielony na 4 porcje jest wygodnym i szybkim sposobem na posiłek, w każdej sytuacji – w domu, poza domem i w podróży. To idealnie wymierzona porcja na jedną dużą lub dwie mniejsze kanapki, a także możliwość wyboru ulubionego smaku. Nowy Hochland Kanapkowy Mini dostępny jest w trzech wariantach: śmietankowym oraz miksie śmietankowy plus ze szczypiorkiem i śmietankowy plus z ogórkiem i koperkiem. Ten kremowy serek twarogowy zachwyca intensywnymi składnikami, wyrazistym smakiem i wspaniałą konsystencją.

Rekomendowana cena detaliczna za opakowanie jednostkowe: 120 g (4 x 30 g)/ 2,99 zł.

A to już wiesz?  Wina na wesele, Sezon ślubny trwa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy