Żywność

Szybki sposób na Piernik

Szybki sposób na Piernik
INFORMACJA PRASOWA Włocławek, 01.12.2014 r. Piernik na trzy sposoby poleca Delecta Zapach korzennego ciasta w wielu domach nieodłącznie kojarzy się ze świąteczną atmosferą. Uczyń tradycji

INFORMACJA PRASOWA

Włocławek, 01.12.2014 r.

Piernik na trzy sposoby poleca Delecta
Zapach korzennego ciasta w wielu domach nieodłącznie kojarzy się ze świąteczną atmosferą. Uczyń tradycji zadość i przygotuj piernik, ale taki, który najlepiej odpowiada Twojemy stylowi życia i spojrzeniu na kuchnię. Zresztą, po co czekać do grudnia? Upiecz piernik już dziś!

Dla zabieganych piernik w minutkę!
Łatwe ciacho Delecta o smaku piernika to szybka przekąska z mikrofalówki. Wystarczy minuta, by zapach korzennego ciasta wypełnił całą kuchnię. Zawartość opakowania należy energicznie wymieszać z 6 łyżeczkami zimnej wody i upiec w mikrofali. Doskonały smak i zapach piernikowe Łatwe ciacho zawdzięcza korzennej mieszance przypraw takich jak: cynamon, goździki, kolendra, gałka muszkatołowa oraz dodatkowi naturalnego cukru karmelizowanego. Po co czekać do świąt! Ciesz się aromatem piernika w dowolnej chwili, każdego dnia!

Cena det. ok. 1,60 zł

Dla koneserów ? piernik z tradycją – edycja limitowana
Piernik kujawski Delecta ? typowo świąteczne, korzenne ciasto o głębokiej nucie goździków i cynamonu, Delecta poleca w zestawie z polewą o smaku czekoladowym. Można podać je z mnóstwem bakalii i dżemem z róży lub w formie drobnych pierniczków, udekorowanych polewą, lukrem i ulubionymi dodatkami. W sam raz dla koneserów tradycyjnego smaku.

Cena det. ok. 5,80 zł

Dla całej rodziny ? piernik z dużej blachy
Piernik do samodzielnego wypieku z linii Duża Blacha Delecta można przygotować w parę chwil, dodając tylko podstawowe składniki ? jaja, margarynę i wodę. Rodzinna porcja na dużą foremkę zaspokoi apetyt wszystkich zaproszonych gości. Z jednego opakowania produktu otrzymasz aż 30 kawałków puszystego piernika!
Cena det. ok. 6,90 zł

Czy już wiesz, który piernik wybierzesz?

Delecta S A_pierniki na swieta_mix

Delecta S A_Latwe ciacho piernik_small

DEL6_Duza_Blacha_Bag-CS

Delecta S A_Piernik kujawski z polew__small

Producent: Delecta S.A. (www.delecta.pl)

A to już wiesz?  Nic zbędnego. Kuchnia dla czystożerców, czyli dla kogo?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy