Żywność

Tortille firmy Konspol w nowej odsłonie

Tortille firmy Konspol w nowej odsłonie
Nowy Sącz, 16.07.2018 Tortille firmy Konspol w nowej odsłonie Tortille firmy Konspol – latynoska i arabska – przeszły lifting szaty graficznej. Wkrótce będą dostępne na

Nowy Sącz, 16.07.2018

Tortille firmy Konspol w nowej odsłonie

Tortille firmy Konspol – latynoska i arabska – przeszły lifting szaty graficznej. Wkrótce będą dostępne na rynku w odświeżonych, białych opakowaniach. Nowa kolorystyka produktów jest bardziej czytelna i wpisuje się w identyfikację wizualną firmy Konspol.

Nowe opakowania
Tortille firmy Konspol to produkty, które od lat istnieją na polskim rynku i przeznaczone są dla wszystkich wielbicieli kuchni świata. W ofercie firmy Konspol znajduje się m.in. tortilla arabska czy tortilla latynoska, które zachwycają wyraźnym smakiem. Co więcej są bardzo proste w przygotowaniu – wystarczy wyjąć je z opakowania, lekko podgrzać w piekarniku, kuchence mikrofalowej lub opiekaczu do kanapek i przekąska gotowa. Oryginalny smak oraz starannie dobrane przyprawy to główne atuty tego produktu.

Dzięki odświeżonej szacie graficznej tortille firmy Konspol są bardziej rozpoznawalne i lepiej widoczne na półce. Kształt opakowania pozostał niezmieniony – praktyczna tacka ułatwia przechowywanie i zapobiega uszkodzeniu placków. Firma Konspol poszerza ofertę i wprowadza na rynek nowe smaki m.in. tortillę z wołowiną i tortillę z pieczarkami.

Gramatura: 250, Cena: 6.43 zł

A to już wiesz?  Kuchnie z różnych stron świata – zainspiruj się!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy