Kultura Wiadomości branżowe

Transmisja live z Urbanator Days ? 2 grudnia tylko na platformie NuPlays

Otto Williams, Femi Temowo czy Xantone Blacq – to tylko niektóre z gwiazd, które przyjadą na tegoroczną edycję Urbanator Days. Z inicjatywy Michała Urbaniaka, 2 grudnia w łódzkim klubie „Wytwórnia” odbędzie się wyjątkowe jam session, którego streaming live dostępny jest na stronie http://ubx.nuplays.pl.To już ósma edycja URBANATOR DAYS, jednego z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor. Ideą wydarzenia są warsztaty pod okiem wybitnych artystów światowej sceny muzycznej skierowane do utalentowanych, młodych wokalistów, jazzmanów, hiphopowców i pasjonatów muzyki. Więcej o samym wydarzeniu na stronie: www.urbanatordays.com

Otto Williams, Femi Temowo czy Xantone Blacq ? to tylko niektóre z gwiazd, które przyjadą na tegoroczną edycję Urbanator Days. Z inicjatywy Michała Urbaniaka, 2 grudnia w łódzkim klubie ?Wytwórnia? odbędzie się wyjątkowe jam session, którego streaming live dostępny jest na stronie http://ubx.nuplays.pl.

To już ósma edycja URBANATOR DAYS, jednego z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor. Ideą wydarzenia są warsztaty pod okiem wybitnych artystów światowej sceny muzycznej skierowane do utalentowanych, młodych wokalistów, jazzmanów, hiphopowców i pasjonatów muzyki. Więcej o samym wydarzeniu na stronie: www.urbanatordays.com

Streaming koncertu 2 grudnia to pierwsza z planowanych transmisji w ramach współpracy nawiązanej pomiędzy Michałem Urbaniakiem, UBX Records i pltformą NuPlays. Wszyscy, którzy nie mogą tego dnia być w Łodzi, mają niepowtarzalną okazję, by obejrzeć i posłuchać koncertu na żywo. Koszt dostępu to jedyne 9.90 pln. Dwie godziny profesjonalnie realizowanej transmisji z kilku kamer HD (720 p) plus doskonała jakość dźwięku, gwarantuje uczucie prawdziwego uczestnictwa w koncercie.

W ofercie przygotowanej przez znakomitego twórcę oraz jego wytwórnię, użytkownicy NuPlays znajdą wiele atrakcyjnych propozycji, niedostępnych do tej pory w żadnym innym miejscu. Plany uzgodnione z artystą i jego wytwórnią mówią o dystrybucji muzyki w popularnym formacie mp3 oraz w najwyższej jakości standardzie FLAC. Zakładają one także sprzedaż limitowanych edycji kolekcjonerskich i dystrybucję materiałów koncertowych. Dostępny też będzie autorski format UBX Records, który nazywa się netpacks ? to cyfrowa muzyka z elektroniczną książeczką dołączaną do normalnych wydawnictw.

W serwisie NuPlays do nabycia będą poza tym specjalne pakiety, składające się m.in. z płyt i wyjątkowych pod względem kolekcjonerskim T-shirtów. W stałej sprzedaży ? płyty CD z nagraniami Michała Urbaniaka. W katalogu NuPlays dostępny jest już nadzwyczajny album ?Atma? w wersji zremasterowanej z okazji 40-lecia premiery. NuPlays ma do zaoferowania 20 płyt ?Atma? z autografem samego Mistrza oraz kolekcjonerskie koszulki sprzedawane w pakiecie z albumem w formacie MP3.

A to już wiesz?  Wirtualny spacer po starożytnych Pompejach


dostarczył infoWire.pl

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy