Rozrywka

Zdrowe grillowanie

Zdrowe grillowanie
Materiał prasowy Zdrowe grillowanie… Upalne weekendy zachęcają do zorganizowania wspaniałej uczty na świeżym powietrzu. Co zrobić, aby ten błogi czas kojarzył nam się z przyjemnością,

Materiał prasowy
Zdrowe grillowanie…
Upalne weekendy zachęcają do zorganizowania wspaniałej uczty na świeżym powietrzu. Co zrobić, aby ten błogi czas kojarzył nam się z przyjemnością, a nie z uczuciem przejedzenia?

Dlatego chcąc komfortowo i bez bólu przeżyć ogrodowe przyjęcie warto zmienić swoje przyzwyczajenia. Unikajmy potraw zawierających duże ilości tłuszczu i ostrych przypraw. Rozkoszujmy się lekkimi sałatkami, chudym mięsem. Sięgnijmy po warzywa i owoce, których mamy teraz pod dostatkiem. Kolorowe, gazowane napoje czy alkohol zastąpmy niegazowaną wodą mineralną z cytryną, herbatami ziołowymi lub owocowymi oraz świeżymi sokami.
By przywrócić naturalną pracą jelit warto mieć pod ręką smaczne kostki Gastrolax Owoce & Błonnik. Preparat oparty jest wyłącznie na naturalnym składzie: bogaty w figi, Calabacita, śliwki, tamaryndowiec, inulina, rabarbar. Nie zawiera senesu, nie powoduje biegunki. Produkt stanowi duże wsparcie dla osób odchudzających się. Gastrolax Owoce&Błonnik występuje w formie smacznych kostek do pogryzienia. Każda jest oddzielnie pakowana, dzięki Fresh Box System, po otwarciu opakowania gwarantuje, że produkt jest świeży.

Gastrolax Owoce & Błonnik
Dostępny w dwóch opakowaniach 6 i 18 szt.
Cena: ok. 9,90zł za 6 kostek
Cena: ok. 26,00zł za 18 kostek
Dostępność: www.labpharma.pl

A to już wiesz?  Sałatka z młodego bobu z serem Gouda i miętą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy