Konkursy

„Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” – akcja marki Wawel

„Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” – akcja marki Wawel
„Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” – akcja marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” inspiruje dzieci i młodzież do czynienia dobra Święta Bożego Narodzenia zbliżają się

„Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” – akcja marki Wawel
i Fundacji „Wawel z Rodziną” inspiruje dzieci i młodzież do czynienia dobra

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Producent słodyczy marka Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” po raz kolejny inspirują w swoich akcjach świątecznych do czynienia dobra. W ramach organizowanej od 13 lat akcji „Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” aż 430 placówek opiekuńczych w całej Polsce otrzymało jak dotąd 65 ton słodyczy. W tym roku dzieci i młodzież ze świetlic środowiskowych już po raz drugi mogą same wcielić się w rolę Świętego Mikołaja.

Firma Wawel i Fundacja “Wawel z Rodziną” corocznie w okresie świąt aktywnie działają na rzecz świetlic środowiskowych. W tym roku, podobnie jak ubiegłorocznie, Fundacja „Wawel z Rodziną” zaprosiła podopiecznych świetlic środowiskowych do nietypowej odsłony konkursu pt. „Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja”, niosącego za sobą głębsze przesłanie.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu ozdób świątecznych i przekazanie ich seniorom. Każda placówka biorąca udział w konkursie powinna wskazać adres, pod który trafią świąteczne prezenty oraz dołączyć zdjęcia wykonanych ozdób.

W ramach podziękowań zwycięzcy – Pomocnicy świętego Mikołaja otrzymają zestawy słodyczy marki Wawel.
Prace konkursowe można przesyłać na adres: [email protected] do 12 grudnia.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Fundacji “Wawel z Rodziną” – fundacjawawel.pl

#
Fundacja „Wawel z Rodziną” od 2008 roku aktywnie kontynuuje działalność dobroczynną firmy Wawel. W swoich działaniach wspiera inicjatywy poszerzające wiedzę, zdolności dzieci, tak, żeby było im łatwiej wejść w dorosłe życia. Aktywnie angażuje się w pomoc społeczną i edukacyjną oraz wspieranie polskich rodzin, osób i instytucji sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi. Fundacja aktywnie wspiera także świetlice środowiskowe. W 2018 roku uruchomiła innowacyjny program społeczny „Dobro od Dziecka”, który wspiera wychowawców w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

A to już wiesz?  Milka świętuje 120. lat delikatności i spełnia życzenia polskich konsumentów w Loterii Milka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy