Makarony

Bezglutenowy makaron lasagne

Bezglutenowy makaron lasagne
Wrocław, 12.11.2015 INFORMACJA PRASOWA MARKA: 3 PAULY ASORTYMENT: Bezglutenowy makaron lasagne 3 PAULY 250 g- (NOWOŚĆ) Gluten? Nie, dziękuję! Bezglutenowy makaron lasagne od marki 3

Wrocław, 12.11.2015
INFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Bezglutenowy makaron lasagne 3 PAULY 250 g- (NOWOŚĆ)

Gluten? Nie, dziękuję! Bezglutenowy makaron lasagne od marki 3 PAULY – włoska kuchnia dla każdego

Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania – niekiedy z własnej woli, a czasami z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywieniowych. Zmiana nawyków nie jest prosta, na szczęście jednak nie musi oznaczać rezygnacji z ulubionych potraw. Oferta produktów spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego jest coraz szersza i ciągle się powiększa – teraz dzięki marce 3 PAULY o Bezglutenowy makaron lasagne o pojemności 150 g.
Makaron lasagne marki 3 PAULY przygotowany został z myślą o osobach, które z codziennej diety wykluczyły gluten – silnie uczulający związek białek roślinnych, którego nietolerancja przejawia się m.in. szeregiem dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Produkt składa się z mąki kukurydzianej i ryżowej, dodatkowo zaś z procesu technologicznego wykluczone zostały mleko, jaja oraz soja. Dzięki temu Makaron lasagne marki 3 PAULY pozbawiony został składników, które zaliczane są do tych najsilniej i najczęściej uczulających – w tym glutenu i laktozy.
Z płatów lasagne marki 3 PAULY z mąki kukurydzianej i ryżowej można przyrządzić pożywne bezglutenowe danie, rodem prosto z niedoścignionej w smaku kuchni włoskiej. Płaty nie wymagają wcześniejszego gotowania, co znacznie upraszcza i skraca czas przygotowania zaplanowanego posiłku – ten zaś niekoniecznie musi przybrać postać lazani na bazie mięsa mielonego i sera. Płaty lasagne marki 3 PAULY stanowią bowiem doskonałą bazę do wszelkiego rodzaju zapiekanek makaronowych, których ostateczna forma i smak zależy tylko i wyłącznie od inwencji i wyobraźni gotującego.
O składzie i właściwościach Bezglutenowego makaronu lasagne marki 3 PAULY w czytelny sposób informują specjalne oznaczenia na opakowaniu.

www.3pauly.de/pl

Marka: 3 PAULY
Pojemność: 250 g
Cena: 14,5 zł.
Importer: Victualia Saluber

A to już wiesz?  Bezglutenowy makaron kukurydziany spaghetti

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy