Wiadomości branżowe

Impreza, wieczór ze znajomymi, seans filmowy?

Impreza, wieczór ze znajomymi, seans filmowy?
PIKANTNA UCZTA NA OSTRO! Impreza, wieczór ze znajomymi, seans filmowy? Gdy na dworze zimno, a karnawał trwa – czas na piekielnie dobrą HOT! przekąskę HELIO,

PIKANTNA UCZTA NA OSTRO!

Impreza, wieczór ze znajomymi, seans filmowy? Gdy na dworze zimno, a karnawał trwa – czas na piekielnie dobrą HOT! przekąskę HELIO, która szybko nas rozgrzeje i podkręci smak pikantnej zabawy!

Dla wszystkich wielbicieli pikantnych potraw, poszukujących prawdziwie ekstremalnych doznań smakowych, mamy… pikantną wiadomość! Znany producent bakalii HELIO stworzył „gorący towar” w sam raz na karnawałowe przyjęcia!

Piekło w smaku, niebo w gębie – HELIO HOT! Popcorn HELL YEAH!!

Odrobina chili, ostrej papryki… i już robi się gorąco! 😉 Pikantne, ostro przyprawione potrawy mocno rozpalają nasze kubki smakowe i rozgrzewają ciało, zapewniając nam moc niezapomnianych wrażeń! Wszyscy wielbiciele pikantnej kuchni z pewnością ucieszy więc wiadomość, że pojawiły się nowe, piekielnie dobre HOT! przekąski HELIO, które sprawią, że będzie naprawdę… PIEKŁO! 😉
HOT! POPCORN PIKANTNY I MEGA OSTRY HELIO

Popcorn PIKANTNY HELIO, dzięki ekstraktom z papryki i z ostrej papryki chili zapewni nam zupełnie nowe, pikantne doznania smakowe! Z kolei Popcorn MEGA OSTRY – dostarczy piekielnie ognistych wrażeń! Dlatego wszystkich miłośników ostrej papryki i papryczki chili – gorąco zachęcamy do podjęcia ostrego wyzwania 😉 i zasmakowania się w piekielnych przekąskach HELIO. Wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć papierową torebkę, włożyć ją do mikrofalówki i po kilku minutach cieszyć się pikantnym lub mega ostrym smakiem!

Rozgrzewające przekąski HELIO to HOT! przepis na pikantne imprezy z przyjaciółmi, a także pełne ostrych wrażeń wieczorne seanse filmowe przed TV!

A to już wiesz?  Stosunek Polaków do integracji europejskiej w grudniu 2014

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy