Aktualności

Kobiecy punkt widzenia na Dzień Kobiet

Kobiecy punkt widzenia na Dzień Kobiet
CIN&CIN ? kobiecy punkt widzenia na Dzień Kobiet Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto być kobietą ? zwłaszcza 8 marca. Jednym z nich jest z

CIN&CIN ? kobiecy punkt widzenia na Dzień Kobiet

Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto być kobietą ? zwłaszcza 8 marca. Jednym z nich jest z pewnością CIN&CIN ? marka stworzona dla kobiet, która towarzyszy im zawsze i wszędzie. W tym roku CIN&CIN podczas kobiecego święta proponuje wszystkim paniom wyjątkowy konkurs z CIN&CIN Prosecco ? najsłynniejszym włoskim winem ? w roli głównej.

Marka CIN&CIN powstała z myślą o niezależnej, otwartej i pewnej siebie kobiecie. Kobiecie, która wie, czego chce, i nie boi się po to sięgnąć. Zwłaszcza, jeśli jest to? lampka ulubionego CIN&CIN Prosecco.

Dlaczego panie tak bardzo uwielbiają CIN&CIN Prosecco? Ponieważ jest to wino, które zostało stworzone z miłości do kobiet. Jest delikatne, słodkie i soczyście owocowe, a jednocześnie zmysłowe i pociągające. Modne, ale niezobowiązujące. Uosabia elegancję, ukazując przy tym swobodę i radość życia. Jest pełne kontrastów jak? kobieta!

Dla wszystkich pań, które czują się spełnione i silne w swojej kobiecości, a do tego uwielbiają włoski styl życia, CIN&CIN przygotował specjalny konkurs, który zostanie ogłoszony na fanpage?u marki www.facebook/cinandcin. Osoby, które 8 marca odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą miały szanse na wygranie m in. srebrnych zawieszek z motywem weneckiej gondoli ze specjalnej, limitowanej kolekcji APART dla marki CIN&CIN.

Bo CIN&CIN kocha kobiety! Z wzajemnością!

A to już wiesz?  Poznaj Ajinomoto Frozen Foods

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy