Styl życia Wiadomości branżowe

Marcowe spotkania przy filiżance herbaty

Herbata idealnie sprawdza się w czasie spotkań w gronie przyjaciół i znajomych. Jest także świetną towarzyszką podczas wydarzeń branżowych. W marcu odbyło się wiele eventów, których uczestnicy mieli okazję spróbować aromatycznych herbat TEEKANNE. Myślenickie spotkania ze zdrowiem i dietetyką8 marca w Hotelu Park w Myślenicach odbyła się wiosenna edycja Myślenickich spotkań ze zdrowiem i dietetyką. Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w wykładach prowadzonych przez zaproszonych ekspertów – dr inż. Szymona Polaszczyka oraz mgr Monikę Selimi-Sokołowską. Zaprezentowane zostały również ćwiczenia pomagające zachować zdrową sylwetkę. Temat dbania o dobre samopoczucie idealnie koresponduje z linią TEEKANNE Harmony for Body&Soul, szczególnie z herbatkami Fit&Slim, Detox&Slim oraz Purify&Slim, które stanowią podstawę trzytygodniowego planu oczyszczania organizmu opracowanego przez eksperta TEEKANNE, dr Christiana Matthai.Spotkanie

Herbata idealnie sprawdza się w czasie spotkań w gronie przyjaciół i znajomych. Jest także świetną towarzyszką podczas wydarzeń branżowych. W marcu odbyło się wiele eventów, których uczestnicy mieli okazję spróbować aromatycznych herbat TEEKANNE.

Myślenickie spotkania ze zdrowiem i dietetyką

8 marca w Hotelu Park w Myślenicach odbyła się wiosenna edycja Myślenickich spotkań ze zdrowiem i dietetyką. Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w wykładach prowadzonych przez zaproszonych ekspertów ? dr inż. Szymona Polaszczyka oraz mgr Monikę Selimi-Sokołowską. Zaprezentowane zostały również ćwiczenia pomagające zachować zdrową sylwetkę. Temat dbania o dobre samopoczucie idealnie koresponduje z linią TEEKANNE Harmony for Body&Soul, szczególnie z herbatkami Fit&Slim, Detox&Slim oraz Purify&Slim, które stanowią podstawę trzytygodniowego planu oczyszczania organizmu opracowanego przez eksperta TEEKANNE, dr Christiana Matthai.

Spotkanie wrocławskich bizneswoman

Portal informacyjny dlaLejdis.pl postanowił zorganizować spotkanie wrocławskich kobiet biznesu. 17 marca w nieformalnej atmosferze zaproszone panie miały okazję podzielić się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu działalności gospodarczej i poznać aktualne możliwości rozwoju własnej firmy. Rozmowy odbywały się przy filiżance herbat TEEKANNE.

Szpilki na studiach

W dniach 24-26 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach królowały szpilki. Studencka Organizacja PRogress zorganizowała po raz kolejny akcję ?Szpilki na studiach? ? cykl warsztatów i wykładów przygotowanych z myślą o studentkach. Podczas 3 dni młode panie mogły wziąć udział w spotkaniu z ekspertami w dziedzinie zdrowego i naturalnego odżywiania, prelekcji prowadzonej przez trenerkę osobistą, warsztatach zumby, a nawet lekcji poruszania się z gracją na szpilkach! W czasie konkursów towarzyszących akcji uczestniczki miały szansę wygrać zestawy aromatycznych herbatek ziołowych Fit&Slim, Purify&Slim oraz Detox&Slim. 


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył
A to już wiesz?  Pierwsza miłość ? Radek w więzieniu, Zygmuntowi wciąż mało

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy