Konsumpcja Wiadomości branżowe

Ogólnopolska promocja Mamby ? zbieraj owocowe maskotki

Ogólnopolska promocja Mamby ? zbieraj owocowe maskotki
Rozpoczęła się ogólnopolska akcja promocyjna marki Mamba – najbardziej rozpoznawalnej marki wśród całej kategorii cukierków nieczekoladowych. Na potrzeby akcji przygotowano 20 tysięcy specjalnych maskotek – bohaterów marki.Aby wziąć udział w promocji, należy kupić minimum cztery promocyjne opakowania Mamby lub Mamby Duo. Zestaw czterech opakowań uprawnia do wymiany na jedną z czterech dowolnie wybranych owocowych maskotek − bohaterów Mamby, którymi są Bert Truskawa, Sunny Orange, Bongo Banana i Rasberta Malinowska. Łącznie do rozdania przygotowano aż 20 tysięcy maskotek.Nagrody można odebrać w wybranych salonach prasowych Inmedio, Relay lub w sklepach 1minute. Promocja trwa od 1 kwietnia do 31 maja br. lub do wyczerpania zapasów. Za koncepcję, kreację i realizację ogólnopolskiej promocji marki Mamba odpowiada agencja Havas Engage Warsaw. Akcja jest wspierana intensywną kampanią telewizyjną i internetową, kampanią w prasie oraz ekspozycjami w sklepach. Szczegóły promocji i lista punktów odbioru nagród są dostępne na stronie

Rozpoczęła się ogólnopolska akcja promocyjna marki Mamba ? najbardziej rozpoznawalnej marki wśród całej kategorii cukierków nieczekoladowych. Na potrzeby akcji przygotowano 20 tysięcy specjalnych maskotek ? bohaterów marki.

<

p>Aby wziąć udział w promocji, należy kupić minimum cztery promocyjne opakowania Mamby lub Mamby Duo. Zestaw czterech opakowań uprawnia do wymiany na jedną z czterech dowolnie wybranych owocowych maskotek ? bohaterów Mamby, którymi są Bert Truskawa, Sunny Orange, Bongo Banana i Rasberta Malinowska. Łącznie do rozdania przygotowano aż 20 tysięcy maskotek.

Nagrody można odebrać w wybranych salonach prasowych Inmedio, Relay lub w sklepach 1minute. Promocja trwa od 1 kwietnia do 31 maja br. lub do wyczerpania zapasów.

 Za koncepcję, kreację i realizację ogólnopolskiej promocji marki Mamba odpowiada agencja Havas Engage Warsaw. Akcja jest wspierana intensywną kampanią telewizyjną i internetową, kampanią w prasie oraz ekspozycjami w sklepach.

 Szczegóły promocji i lista punktów odbioru nagród są dostępne na stronie www.promocja-mamba.pl

Havas Engage Warsaw

Havas Engage Warsaw specjalizuje się w akcjach aktywujących i angażujących konsumentów. Experience marketing, event marketing, shopper & retail marketing oraz graphic design to główne kompetencje agencji. Havas Engage Warsaw jest wielokrotnym zdobywcą nagród w konkursach branżowych.  W 2011 roku zdobyła tytuł Agencji Roku w raporcie przygotowanym przez redakcję Media & Marketing Polska.

Źródło Havas Engage Warsaw. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  EcoCar potrzebuje wsparcia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy