Rozrywka

Oryginalna włoska Glassa Sojowa PONTI

Oryginalna włoska Glassa Sojowa PONTI
Wrocław, 06.05.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA: PONTI ASORTYMENT: nowość!!! GLASSA SOJOWA PONTI Nowość ? oryginalna włoska Glassa Sojowa PONTI Włoska marka Ponti rozpoznawalna w wielu krajach

Wrocław, 06.05.2014
INFORMACJA PRASOWA

MARKA: PONTI
ASORTYMENT: nowość!!! GLASSA SOJOWA PONTI

Nowość ? oryginalna włoska Glassa Sojowa PONTI

Włoska marka Ponti rozpoznawalna w wielu krajach dzięki najwyższej jakości produktom kuchni śródziemnomorskiej, wprowadziła na polski rynek bardzo ciekawą nowość ? Glassę Sojową. Nowy produkt włoskiej marki jest wyważonym i bardzo udanym połączeniem sosu sojowego z kremem na bazie oryginalnego octu balsamicznego Ponti, pochodzącym wprost z Modeny. Glassa nie zawiera żadnych sztucznych składników, wypełniaczy ani dodatku cukru. Jej doskonały, unikatowy smak wynika z przemyślanego połączenia azjatyckiego aromatu ze słodko-kwaskową nutą balsamico. Konsystencja Glassy Sojowej Ponti jest idealnie gładka i aksamitna, co sprawia, że poza wzbogacaniem smaku potrawy, zyskuje ona także na swoim wyglądzie.

Glassa Sojowa Ponti ma mnóstwo zastosowań i z pewnością jest bardzo przydatnym dodatkiem w każdej kuchni. Może być używana zarówno do dekoracji porcji sushi lub sałatek z surowych warzyw, jak i do przygotowania marynat. Mięsa lub ryby pozostawione na kilka godzin w Glassie staną się niezwykle aromatyczne, kruche i wyjątkowo smaczne. Produkt posłużyć może też jako dodatek do serów lub tatara. Za każdym razem wzbogaci potrawę o nowy wymiar smaku. To idealne połączenie tradycyjnego balsamico z egzotycznym sosem sojowym ? dlatego nadawać się będzie zarówno do klasycznych potraw, jak i wyszukanych, wschodnich dań.
Glassa Sojowa Ponti dostępna jest w wygodnej, 240 – ml buteleczce z praktycznym, ułatwiającym dozowanie zamknięciem, które pozwala na dłużej zachować świeżość produktu.

www.indexfood.pl

Marka: Ponti
Pojemność: 240 ml
Cena: ok 12 zł
Importer: Index Food

*Nowa strona www.indexfood.pl jest totalnie odmieniona ? teraz oprócz oferty i wielu informacji o wysokojakościowych produktach kuchni śródziemnomorskiej, można skorzystać z serwisu kulinarnego www.indexfood.pl/przepisy z niezliczoną ilością oryginalnych, niespotykanych przepisów. Serwis jest pełen ciekawych pomysłów na smakowite dania o różnym stopniu trudności przygotowania. Wszystkie propozycje są widowiskowe i godne zaserwowania nawet wyjątkowym i wymagającym gościom. Każdy amator gotowania znajdzie tam coś dla siebie: szczegółowe przepisy poparte są apetycznymi zdjęciami oraz propozycjami podania, które zachęcają do podjęcia kulinarnego wyzwania. Przepisy podzielone są tematycznie ze względu na podstawę dania, można więc wybierać spośród dań rybnych, mięsnych lub wegetariańskich. Kierując się kategorią posiłku znajdziemy tam przepisy na zupy, sałatki, napoje itp. Wystarczy tylko otworzyć odpowiednią zakładkę, by naszym oczom ukazało się bogactwo nowych inspiracji, które tylko czekają na realizację! Zapraszamy na www.indexfood.pl/przepisy oraz na facebook.com/kuchnia.wloska

A to już wiesz?  Barszcz nie tylko czerwony – nieznane oblicza świątecznej zupy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy